Wigilie firmowe w angelo hotel Katowice

Coraz bardziej popularne w Polsce staje się organizowanie firmowych spotkań Wigilijnych. Jest to idelany czas, aby podsumować mijajacy rok i złożyć pracownikom życzenia na nadchodzący. Najczęściej tego typu spotkania organizowane są w siedzibach firm, ale od pewnego czasu coraz częściej w zewnętrznych lokalach; restauracjach, hotelach czy salach konferencyjnych. Pracodawcy często wybierają lokale poza siedzibą firmy, aby umożliwić pracownikom oderwanie się od ich codziennego miejsca pracy.


Otwarty w marcu tego roku angelo Hotel Katowice także ma w swojej ofercie organizację Wigilijnych spotkań firmowych. Jak informuje kierownik działu konferencji – Iwona Ambrożyńska, rezerwacje spływają regularnie, a pierwsze zapytania pojawiły się już na początku października.


Wyjątkowe menu Świąteczne, oprawa dopasowana do życzeń gości oraz ciekawy program to tylko niektóre z atrakcji jakie oferuje angelo Hotel Katowice.  Klienci mają do wyboru hotelową Restaurację „Sunlight”, klimatyczny Jazz Bar oraz 8 sal konferencyjnych, które można dowolnie aranżować.


Firmowe spotkania Wigilijne stają się już coroczną tradycją w więkoszści firm, dlatego też, aby nie były dodatkowym nudnym obowiązkiem, a przyjemnością dla pracowników należy pamiętać o doborze miejsca oraz szczegółowym, atrakcyjnym programie.Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *