Targi branży konferencyjno-kongresowej

W dniach 17-18.11.2010 r. odbędą się targi MEETINGS POLAND EXPO – doroczna impreza handlowa, edukacyjna i integracyjna Branży Spotkań w Polsce. W Warszawskim Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego wystawiać się będzie blisko 150 firm – centrów konferencyjnych, hoteli biznesowych, agencji eventowych, firm szkoleniowych i doradczych, sprzętu konferencyjnego i estradowego, organizatorów wypraw  ekstremalnych i podróży motywacyjnych. W towarzyszących salach odbywać się będzie kilkanaście seminariów i warsztatów. Turystyka biznesowa to najszybciej rozwijający się sektor turystyki zarówno na świecie jak i w Polsce – goście biznesowi stanowią największy, bo aż 30-procentowy segment wszystkich przyjezdnych do naszego kraju.


Z bogatym programem na dni targowe a także sylwetkami mówców zapoznać się można na www.meetingspoland.pl/expo  Zwracają uwagę wykłady gości zagranicznych. Będą wśród nich m.in. będą Paul Kennedy, kierujący jednym z największych na świecie newsletterów branży kongresowej, Jacquie Rogers, dyrektor zarządzająca Centrum Kongresowego ACC Liverpool, a także grupa studyjna agencji eventowych z Niemiec. Na swoje seminaria zapraszają organizacje branżowe: Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce” realizowane wspólnie z THINTANK oraz MPI Poland Club. Specjalne sesje adresowane są do menedżerów marketingu i szkoleń z korporacji i stowarzyszeń profesjonalnych. Będzie też debata o nowych inwestycjach, w tym o stadionach. Spotkać można będzie gwiazdy wypraw z adrenaliną, m.in. Marka Kamińskiego, Mateusza Kusznierewicza, Romana Paszke, Marka Śliwkę. Wystawcy prześcigają się w uatrakcyjnianiu ofert, np. konferencji w igloo w Laponii. Wśród innych atrakcji – pokazy technologii kongresowych i koncertowych oraz prezentacje artystyczne. Sponsorami imprezy są Play dla Firm i Goldenline.


Dla Zleceniodawców Konferencji dostępne są liczne udogodnienia, w tym Klub Spotkań Biznesowych, a także internetowy system umawiania spotkań. Rejestracja internetowa zapewnia wstęp bezpłatny.


Patronat honorowy nad targami objęli Minister Gospodarki, Marszałek Województwa Mazowieckiego oraz prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.


Więcej: www.meetingspoland.pl/expo
Organizator: Meetings Poland sp. z o.o.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *