Spotkanie ze sztuką w Hotelu The Granary

Od dzisiaj i przez najbliższe dwa tygodnie można wybrać się do Hotelu The Granary, by obejrzeć niecodzienną wystawę. Mariaż doskonałych prac wrocławskich i krakowskich artystów. Hrisulidis, Chodurski, Buczak i Micek, to nazwiska, których nie trzeba przedstawiać. Są marką i reklamą przedsięwzięcia samą w sobie.


To niezwykle ważne wydarzenie kulturalne dla Wrocławia. Po raz pierwszy w hotelu, miejscu zabytkowym – odrestaurowany XVI-wieczny spichlerz. - Dzięki jego niesamowitym możliwościom architektonicznym, Wrocławianie doświadczą synergii sztuk, w jednym miejscu. Hotel The Granary, to miejsce z duszą, dlatego wystawa takich dzieł, to moim zdaniem świetny pomysł - mówi Karolina Kocyłowska, dyrektor Hotelu The Granary.

Pokazane zostaną dzieła sztuki niezwykle ważne dla Wrocławian, zwłaszcza dwa pierwsze nazwiska – Hrisulidis i Chodurski. Są to niezwykle ważni artyści, na mapie wrocławskiej klasyki.  - Unikatowa wystawa dzieł znakomitego rysownika i scenografa  - Michała Hrisulidisa, w towarzystwie jednego z najlepszych szklarzy profesora Jerzego Chodurskiego, w połączeniu rzeźb Joanny Buczak i Sławomira Micka, którzy są autorami wielu realizacji pomnikowych na świecie, a specjalizują się w miniaturze rzeźbiarskiej – mówi Marta Hubka z Galerii Domus, która umożliwiła  to przedsięwzięcie.

Jest to bardzo ciekawa i nowa na rynku inicjatywa Hotelu, który chce w otoczeniu pięknej architektury promować sztukę. Mariaż dla odbiorcy o wysokich wymaganiach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *