Philips globalnym dostawcą telewizorów dla Accor, jednego z największych na świecie operatorów hoteli

Philips i Accor ogłosiły dziś przedłużenie o trzy lata swojej globalnej współpracy w zakresie dostaw telewizorów. Philips dostarcza dedykowaną serię telewizorów hotelowych do hoteli sieci Accor na całym świecie od 2006 roku, pozwalając ich gościom cieszyć się wspaniałymi doznaniami wizualnymi. Wartość umowy, która wchodzi w życie w styczniu 2011, nie została ujawniona.


„Naszą innowacyjność skupiamy na tworzeniu najlepszego obrazu i dźwięku, a umowa ta ugruntowuje naszą dominującą pozycję na rynku telewizorów – dziś i w przyszłości”, stwierdził Robert Smits, dyrektor ds. sprzedaży telewizorów w Philips Consumer Lifestyle. „Przodujemy również w dostarczaniu telewizorów energooszczędnych, co pozwala klientom takim jak Accor uzyskać znaczące oszczędności w trakcie użytkowania każdego telewizora”.


Accor, czołowy operator hoteli na świecie i lider rynku europejskiego, prowadzi 4100 hoteli w 90 krajach za pośrednictwem swoich marek komplementarnych, zarówno luksusowych, jak i tanich: Sofitel, Pullman, Novotel, Suite Novotel, Mercure, Adagio, ibis, all seasons, Etap hotel, Formule 1, hotelF1, Motel6, a także Thalassa sea & spa i Lenôtre.


„W naszych hotelach chcemy ułatwić gościom oglądanie ich własnych filmów w pokojach, a także znajdowanie ulubionych kanałów TV z dala od domu. Telewizory Philips zaspokajają te potrzeby”, oświadczył Christophe Causero, dyrektor ds. zakupu technologii w Accor. „Dzięki świadczeniu kompleksowej usługi odpowiadającej naszym potrzebom, Philips pozwala nam skupić się na naszych gościach”.


Firma Philips zaprezentowała niedawno branży hotelarskiej nową serię telewizorów, która zarówno podróżującym w interesach, jak i turystom zapewni kinowe doznania w pokoju hotelowym. Nowa oferta obejmuje trzy serie telewizorów hotelowych: EasySuite, PrimeSuite i Signature. Dzięki temu Philips posiada dziś najbogatszą ofertę telewizorów LED dla branży hotelarskiej, we wszystkich rozmiarach ekranu, wyposażonych w nowatorskie funkcje, w tym pierwszy na świecie telewizor Full HD 3D dla hoteli.


Nowa seria oferuje wiele nowych korzyści, począwszy od poprawy trwałości po pakiety pełnej obsługi, które obejmują rozszerzone gwarancje i możliwość wypożyczenia. Poza telewizorami Philips dostarcza branży hotelarskiej szeroki wachlarz produktów oświetleniowych i konsumenckich.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *