hotel.info ma już połączenie z Channel Manager YieldPlanet

hotel.info, bezpłatny serwis rezerwacji hotelowych online dla ponad 210 000 hoteli na całym świecie, ma już w swoim serwisie webowym interfejs do Channel Management System YieldPlanet firmy polskiej GTH Solutions Sp. z o. o.


Współpraca ta opłaci się obu partnerom: GTH Solutions otrzymuje wraz z podłączeniem do hotel.info kolejny istotny argument na rzecz stosowania ich Channel-Management-System YieldPlanet, bo jak by na to nie patrzeć, hotel.info to jeden z najważniejszych serwisów rezerwacyjnych w Europie. Natomiast hotel.info zyska nowe hotele, przede wszystkich na terenie Europy Wschodniej. Ponad 500 hotelarzy korzysta na dzień dzisiejszy z YieldPlanet do zarządzania swoimi kontyngentami, a teraz będzie można rezerwować ich pokoje również poprzez www.hotel.info.


Timo Vavrinec, rzecznik prasowy hotel.info, skomentował to w następujący sposób: „Szczególnie na terenie Europy Wschodniej poszukujemy nadal nowych hoteli partnerskich. Oznacza to oczywiście, że taki rodzaj współpracy, jak zintegrowanie systemów CMS, to dla nas łakomy kąsek. Ale w ostatnich miesiącach daje się też zauważyć spory napływ nowych hoteli za pośrednictwem naszego Hotel Center, dostępnego w 17 różnych językach, w tym po polsku i czesku. Teraz pałeczka jest po naszej stronie i musimy się postarać zapewnić tym nowym partnerom klientów hotel.info poprzez celowe działania marketingowe. I oczywiście dokładamy ku temu wszelkich starań.“


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *