Nowe dyrektorki w hotelach PHH: Moxy Poznań Airport i Golden Tulip Międzyzdroje   PERSONALIA

Magdalena Jóźwiak, dotychczasowa dyrektor Hotelu Ikar w Poznaniu, objęła w styczniu stery w Moxy Poznań Airport. Z kolei od 1 lutego dyrektorem Golden Tulip Międzyzdroje zostanie Daria Tyszczuk, dotychczas dyrektor hotelu Rycerski w Szczecinie.

Po raz kolejny mamy przyjemność naszym doświadczonym koleżankom zaproponować awans
i realny wpływ na dalszy rozwój naszej grupy. Tak wysokiej klasy hotelarze z ogromnym doświadczeniem zagwarantują naszym obiektom utrzymanie wysokiego standardu i zadbają o komfort naszych gościmówi Jacek Szymanowicz, dyrektor operacyjny w Polskim Holdingu Hotelowym.

Magdalena Jóźwiak hotelarstwem związana od 2002 r., kiedy to rozpoczęła pracę w hotelu Ikar, przechodząc kolejne szczeble rozwoju od recepcjonistki, przez kierownika recepcji, aż do objęcia funkcji dyrektora hotelu, którą pełniła od 2008 roku do końca 2022 r. Pod jej kierownictwem hotel Ikar w ostatnich latach pełnił funkcję izolatorium dla chorych na COVID-19, a następnie schronienie dla uchodźców początkowo z Afganistanu, a przez ostatni rok dla obywateli Ukrainy. Obecnie w hotelu prowadzone są prace modernizacyjne, w celu dostosowania go do marki Four Points by Sheraton. Magdalena Jóźwiak jest absolwentką Wyższej Szkoły Bankowej i Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.

Daria Tyszczuk w branży hotelarskiej pracuje od 10 lat. Od 2019 r. związała się ze spółką PHH Hotele, gdzie objęła stanowisko dyrektora hotelu Rycerski w Szczecinie. Wraz z początkiem lutego stanie na czele Golden Tulip Miedzyzdroje Residence ze 110 apartamentami z aneksami kuchennymi, dwie salami konferencyjnymi, restauracją oraz bare i lobby, a także strefą wypoczynku z basenem, sauną suchą i parową oraz jacuzzi. Daria Tyszczuk jest absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego na kierunku Turystyka.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *