Mazurska Szelągówka Camping & Glamping z nagrodą camping.info Award

Szelągówka Camping & Glamping została nagrodzona wśród 110 najpopularniejszych kempingów na camping.info zostając też Najlepszym kempingiem w Polsce.

Nagroda camping.info jest jedną z najbardziej prestiżowych nagród w branży kempingowej i przyznawana od 12 lat. Z 40 mln odsłon platforma ta jest najczęściej odwiedzaną stroną kempingową w krajach niemieckojęzycznych. Camping.info zawiera listę ponad 23 tys. kempingów z 44 krajów europejskich, a dzięki 27 wersjom językowym jest również bardzo popularna w innych krajach w tym w Polsce.

Co roku nagroda camping info. wyróżnia 110 najpopularniejszych kempingów w Europie. Liczą się tylko oceny wystawiane przez obozowiczów. Ponad 230 tys. recenzji od ponad 150 tys. kempingowiczów stanowiły tegoroczną podstawę do przyznania nagrody camping.info.

Pierwsze miejsce w konkursie camping.info Award 2022 po raz drugi z rzędu zajął Campingpark Kühlungsborn nad Bałtykiem koło Rostoka. Drugie miejsce przypadło popularnemu w Austrii Grubhofowi. Trzecie miejsce ponownie zdobył obiekt nad Bałtykiem - Rosenfelder Strand Camping w Szlezwiku-Holsztynie koło Grömitz. Najlepszym kempingiem w Polsce i jednym z 110 laureatów został mazurski obiekt Apartamenty Szelągówka Camping & Glamping. To rodzinny obiekt nastawiony na wypoczynek blisko i na łonie natury. Uruchomiony w 2022 roku Camping & Glamping wpisuje się w trendy dynamicznie rozwijającej się branży caravaningu w Polsce i na świecie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *