Pakiety specjalne z myślą o miłośnikach białego szaleństwa przygotowały hotele Grupy Hotelowej Orbis

Urokami zimy i promocjami narciarze mogą cieszyć się nie tylko w górach, ale także nad mazurskimi jeziorami. Hotele oferują im zarówno zimowe atrakcje, jak i możliwość skorzystania z bogatej oferty SPA.


Hotel Mercure Kasprowy Zakopane oferuje dostęp do ponad 160 km tras narciarskich. W ramach pakietu „Zima nasza Zakopana” do końca lutego narciarze dostaną 15% zniżki na karnety na dwa stoki w sąsiedztwie hotelu, mogą też korzystać z przechowalni sprzętu. Na dorosłych czeka powitanie napojem z procentami, a na dzieci gorąca czekolada. Śniadania są podawane w formie bufetu, a kolacje przyrządzane według tematycznego menu. Wieczorem narciarze z pewnością chętnie zrelaksują się w centrum odnowy biologicznej z krytym basenem. Najmłodszym zagospodaruje czas Klub Juniora z profesjonalną opieką. Koszt pakietu to 1653 zł (3 noclegi w pokoju dwuosobowym).


Mercure Kasprowy Zakopane zaprasza narciarzy także po feriach. Od 1 marca aż do 20 kwietnia oferuje zakwaterowanie w komfortowym pokoju ze śniadaniem, a także bilet oraz 25% zniżki na wyciąg narciarski Szymoszkowa. W ramach pakietu goście mają 30% zniżki w Barze Panorama oraz Restauracji Alpejskiej. Koszt – od 359 zł za osobę w pokoju dwuosobowym (dwie doby).

Również hotel Mercure Skalny Karpacz, położony u stóp najwyższego masywu Karkonoszy -Śnieżki, nie zapomina o narciarzach. Naprzeciwko hotelu początkujący mogą stawiać pierwsze kroki na dwóch stokach. Wytrawniejsi sportowcy mają do dyspozycji oddalony około 3 kilometry kompleks narciarski Kopa. W ramach pakietu na ferie hotel oferuje zakwaterowanie na 7 nocy w komfortowym pokoju, obfite śniadania oraz kolacje w formie bufetu. Narciarze bezpłatnie skorzystają  z przechowalni sprzętu. A po zimowych szaleństwach zrelaksują się w basenie z jacuzzi i saunie – w cenie pakietu. W sobotnie wieczory rozrywki dostarczą recitale muzyczne w hotelowym barze. Dwa razy w tygodniu dla dzieci organizowane będą ciekawe animacje rozwijające wyobraźnię i gwarantujące dobrą zabawę. Natomiast w piątkowe wieczory na wszystkich gości czeka niespodzianka - dyskoteka lub nauka salsy. Koszt pakietu – od 2709 zł.


Specjalną ofertę dla miłośników nart ma hotel Mercure Jelenia Góra. To doskonały punkt wypadowy na pobliskie trasy narciarskie. Szczególnie atrakcyjne to Łysa Góra (10km od hotelu) z kilkoma trasami narciarskimi, w tym dla najmłodszych, oraz Ski Arena w Szklarskiej Porębie - jeden z najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. W ramach pakietu hotel oferuje bezpłatną przechowalnię sprzętu narciarskiego, dojazd i powrót raz dziennie do terenów narciarskich. W hotelu działa wewnętrzny, ogrzewany basen, brodzik dla dzieci, sauny i jacuzzi. Cena pakietu (do 3 kwietnia) to 1298 zł (nocleg przez 5 dni dla dwóch osób).

Tych, którzy lubią Mazury także zimą, zaprasza Mercure Mrongovia Resort & Spa nad jeziorem Czos. To tu położony ośrodek narciarski Góra Czterech Wiatrów. Dla wszystkich gości hotelowych przewidziane są rabaty na wyciągi na stoku. Na każdy dzień zaplanowano moc atrakcji, m.in. pieszą wycieczkę rodzinną z grą w podchody, z ogniskiem i wyścigami saneczkowymi, zajęcia taneczne dla dzieci i dorosłych pod okiem instruktorów Egurrola Dance Studio, zawody w lepieniu bałwana. Panie wezmą udział w pokazie makijażu wieczorowego, a panowie w degustacja miodów pitnych. Goście skorzystają z rabatu na wszystkie zabiegi SPA i kosmetyki oferowane przez hotel. Koszt pakietu (do 27 lutego) – od 1620 zł (4 noclegi w pokoju dwuosobowym). W cenę wliczone są śniadania i kolacje z napojami.

www.accorhotels.com


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *