Prokonekt – nowa nazwa Mc Comp S.A.

1 grudnia 2010 roku Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wydał postanowienie o połączeniu Prokonekt S.A. z siedzibą w Warszawie z Mc Comp Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie. Powstała w wyniku połączenia Spółka prowadziła będzie działalność pod nazwą Mc Comp S.A. z siedzibą w Warszawie.


Dzięki połączeniu spółek, utworzona została nowoczesna firma informatyczna oferująca kompleksowe rozwiązania ICT, w szczególności oprogramowanie, dla sektora przedsiębiorstw obsługujących rynek detaliczny. Obecnie są to obiekty hotelowe, restauracyjne i rekreacyjno-sportowe, sieci stacji paliw, a w przyszłości także obiekty sanatoryjne, centra konferencyjne i sieci sklepów. Mc Comp S.A. będzie wykorzystywała połączoną wiedzę i zasoby oraz wieloletnie doświadczenie obu firm, co w bezpośredni sposób przełoży się na komfort Klientów i wzmocnienie pozytywnego wizerunku spółki na rynku. Mc Comp S.A. będzie dążyła do wypracowania swojej pozycji na rynku poprzez konsolidację branży i efektywne kosztowo tworzenie oraz wprowadzenie nowych, innowacyjnych technologicznie produktów – zapewniając w ten sposób wartość swoim Klientom.

Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.