Tak będą wyglądały wnętrza Hôtels & Préférence w Szklarskiej Porębie   INWESTYCJE

Prace przy hotelu Hôtels & Préférence z 267 pokojami zbliżają się pod osiągnięcia stanu surowego otwartego. Zaprezentowano wnętrza opracowane przez Studio Rysik. 

Inwestorem projektu jest spółka Polish Mountain Resort Szklarska. Ta sama grupa inwestorów powołała także spółkę Polish Mountain Resort Niedzica i jak wynika z nieoficjalnych informacji "Hotelarza", podpisała ona umowę z LHG na kolejny kilkusetpokojowy hotel pod marką H&P w Niedzicy, położony w pobliżu zapory wodnej w tej oddalonej o 40 km od Zakopanego miejscowości.

Hotel w Szklarskiej Porębie, kiedy powstanie, będzie pierwszym obiektem działającym pod tą marką w Polsce. Pierwotnie obiekt miał powstać w technologii modułowej, ostatecznie jednak inwestor wycofał się z tych planów. Jak pisaliśmy w czerwcu ubiegłego roku, w sprzedaży pozostawało wówczas około 150 z 267 planowanych pokoi w obiekcie.

Studio Rysik zaprezentowało na swoich stronach wizualizacje wnętrz hotelu.

- Tworząc wnętrza hotelu w Szklarskiej Porębie nie mogliśmy pominąć kilku czynników, które pozwolą nam nie być intruzem, ale nowym obiektem wtapiającym się w obyczaje i żyjący w symbiozie. Nawiązaliśmy kontakt ze wspaniałymi artystami ze stowarzyszenia Nowy Młyn, aby wprowadzić do wnętrza ich obrazy, fotografie i grafiki - wyjaśniają twórcy projektu.

Hotels & Preference to międzynarodowa grupa hotelowa utworzona w 2000 r. we Francji -  należąca do Louvre Hotels Group, posiadająca ok. 150, głównie 4- i 5-gwiazdkowych hoteli pod marką H&P.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Tak będą wyglądały wnętrza Hôtels & Préférence w Szklarskiej Porębie

  1. O ile powstanie, a jak powstanie to czy w terminie ? jaką mają na dziś dynamikę sprzedaży ? Hotelarz sprawdził biznes, który promuje ? Wie, że deweloper i sprzedawca podpisuje umowy przedwstępne bez zachowania formy aktu notarialnego, co nie daje pełnej ochrony właścicielowi , widział Hotelarz księgę wieczystą biznesu, który promuje ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *