hotel.info również w 2011 roku na ITB

hotel.info, bezpłatny internetowy serwis rezerwacji hotelowych posiadający w swojej ofercie ponad 210.000 hoteli na całym świecie, również w 2011 roku pojawi się na ITB Berlin, wiodących targach światowego przemysłu turystycznego. Krajem partnerskim ITB Berlin jest w tym roku Polska.


Na stoisku hotel.info (hala 8.1/ stoisko nr 125) odwiedzający dowiedzą się wszystkiego o serwisie firmy. I tak np. hotelarze mogą uzyskać informacje o korzyściach płynących z partnerstwa, a podróżujący służbowo dowiedzieć się, jak z pomocą rozwiązań dla firm oferowanych przez hotel.info osiągnąć znaczną oszczędność czasu i kosztów w przypadku rezerwacji hotelowych. 


Mówi Szumilas Aleksander, Manager Corporate Communications w hotel.info: "Również w tym roku cieszymy się bardzo na ITB w Berlinie. Ponieważ nasz serwis dostepny jest w 34 językach i wkrótce dojdą trzy kolejne, z całą pewnością uda nam się przeprowadzić wiele wartościowych rozmów, zyskać nowe kontakty, kolejnych interesantów oraz klientów!"


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *