Około 600 pań o imieniu Krystyna świętowało swoje imieniny w angelo Hotel Katowice

Około 600 pań o imieniu Krystyna przyjechało w miniony weekend do Katowic, aby w niedzielę już po raz 14. wspólnie świętować swoje imieniny.  W tym roku organizatorzy zjazdu wybrali angelo Hotel Katowice jako miejsce organizacji głównych imprez towarzyszących zjazdowi.


Po rejestracji i krótkim relaksie w hotelu, panie Krystyny rzuciły się w wir spotkań. W sobotę panie zwiedzały Giszowiec, Nikiszowiec oraz zabytkową kopalnię Wegla Kamiennego Gudio w Zabrzu. W niedzielę natomiast delegacja uczestniczek zjazdu odwiedziła grób Krystyny Bochenek oraz wzięła udział we mszy w katedrze oraz promocji książki pt. „Kobiety Nieznane” oraz spotkały się przy kawie z wojewodą śląskim. Dodatkowo po przemówieniach oraz występach zespołów regionalnych i orkiestr górniczych na placu Sejmu Śląskiego panie przeszły do pobliskiego Centrum Kultury Katowice. Tam wystąpił dla nich Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk".


Po pełnym wrażeń i wyczerpującym dniu Krystyny wróciły do angelo Hotel Katowice gdzie odbył się koncert Krystyny Giżowskiej oraz uroczysty bankiet dla uczestniczek zjazdu.


Hotel angelo w Katowicach – informacje

Nowoczesny hotel o charakterze biznesowym i konferencyjnym w centrum dynamicznego, rozwijającego się miasta Katowice. Hotel leży w centrum dzielnicy handlowej i jest oddalony zaledwie o 500 metrów od hali widowiskowo-sportowej „Spodek” i od dworca głównego. W pobliżu przebiegają również główne trasy samochodowe. Dzięki temu położeniu dojazd do Gliwic, Tych, Sosnowca i innych miast tego regionu zajmuje zaledwie 20 minut.


Niepowtarzalny projekt architektoniczny hotelu cechuje się nowoczesną formą, najnowszym wyposażeniem technicznym, charakterystycznymi zestawami kolorów – kombinacja głębokiej czerni, koralowej czerwieni oraz żółtych i białych odcieni – jak również meblami i wyposażeniem, inspirowanymi Dalekim Wschodem.


Liczby i fakty:

Kategoria hotelu:             4 gwiazdki
Liczba pokoi hotelowych:        203 pokoje i apartamenty (181 pokoi dwuosobowych superior, 5 suitów junior, 17 apartamentów)
Liczba pomieszczeń konferencyjnych: 12 sal konferencyjnych
Powierzchnia konferencyjna:     1350 m²
Restauracje/bary:             Restauracja „Sunlight” /     Jazz bar
Infrastruktura dodatkowa:        pomieszczenie fitness i sauna
Miejsca parkingowe:             143 miejsc parkingowych


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *