Firma Cushman & Wakefield wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wybór operatora dla projektu hotelowego Rialto we Wrocławiu

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości Cushman & Wakefield została wyłącznym agentem przy komercjalizacji hotelu Rialto we Wrocławiu.
Realizowany przez firmę MOT Sp. z o.o. czterogwiazdkowy hotel Rialto powstanie w położonym nad Odrą Ostrowie Tumskim, historycznej dzielnicy Wrocławia. Poza lokalizacją atutem hotelu jest również bardzo interesujący projekt architektoniczny, wpisujący się w zabytkowy charakter otoczenia. W hotelu znajdzie się 187 pokoi, powierzchnia konferencyjna na ok. 600 osób, restauracja i bar.


Jacek Szczęsny, Prezes Zarządu MOT Sp. z o.o., powiedział: „Dzięki znajomości branży hotelowej i doświadczeniu w zarządzaniu naszym pięciogwiazdkowym Hotelem Rialto w Warszawie, mamy świadomość, że uznana marka, jak i dostęp do centralnego systemu rezerwacyjnego Operatora przyczyniają się do wzrostu dochodów hotelu. Doradztwo w procesie poszukiwania i wyboru międzynarodowego operatora hotelowego dla projektu we Wrocławiu powierzyliśmy firmie Cushman & Wakefield”.


Dorota Malinowska, Doradca d.s. Nieruchomości  Hotelowych  Cushman & Wakefield, powiedziała: „Projekt Rialto ma wszystkie atuty, by stać się jednym z najlepszych hoteli we Wrocławiu, mieście bardzo często odwiedzanym zarówno przez klientów biznesowych, jak i typowych turystów. Projekt jest doskonale zlokalizowany, ma bardzo ciekawą architekturę i co bardzo ważne – jego struktura i standard są dostosowane do potrzeb rynku. Wierzymy w sukces tego projektu i cieszymy się, że firma MOT Sp. z o.o. zdecydowała się współpracować z nami przy jego realizacji”.  


MOT Sp. z o.o. jest uznanym deweloperem działającym w Polsce. Jednym z najbardziej prestiżowych projektów firmy jest pięciogwiazdkowy, butikowy hotel Rialto zlokalizowany w centrum Warszawy. MOT Sp. z o.o. jest zarówno właścicielem, jak i operatorem obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *