Dni otwarte w Hotelu Święcice – rusza obiekt Lokat Budowlanych

Lokaty Budowlane, notowana na Newconnect firma dewelopersko-budowlana uruchomiła operacyjnie, swoją sztandarową inwestycję - Hotel Święcice. Z tej okazji w dniach 25-26 marca odbędą się dni otwarte hotelu skierowane do przedstawicieli branży marketingowej i eventowej, oraz lokalnych firm. Na gości czeka szereg atrakcji w tym zwiedzanie hotelu i prezentacja bazy konferencyjno-hotelowej.


Centrum hotelowo-konferencyjnego – Hotel Święcice to atrakcyjnie usytuowany obiekt przy trasie Poznańskiej (droga krajowa E 30 Świecko – Poznań – Warszawa) w miejscowości Święcice na ulicy Wiosennej 1, zaledwie 20 km od centrum Warszawy. W trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 66 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym 4 apartamenty, zaś  50% całkowitej powierzchni przystosowane jest dla usług gastronomicznych i konferencyjnych.
- Dni otwarte, to doskonały sposób, by zachęcić firmy poszukujące atrakcyjnych lokalizacji na potrzeby konferencyjno szkoleniowe do zapoznania się z naszą ofertą – mówi Andrzej Zemła, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Hotelu  Święcice.  – Przygotowaliśmy wiele atrakcji, które zachęcą do odwiedzenia naszego obiektu i umilą spędzony czas pod naszym dachem podczas dni otwartych – dodaje Zemła.


Dni Otwartych Drzwi w Hotelu Święcice potrwają od piątku 25 marca do soboty 26 marca (w godzinach 9.00 – 17.00). Dla gości w tym czasie zaplanowano wiele atrakcji. Degustacje, prezentacje bazy konferencyjno-hotelowej, oraz loterie podczas których będzie można wygrać niezapomnianą kolację dla dwojga.


Atrakcją Hotelu, obok wyśmienitej kuchni i atrakcyjnych aranżacji pomieszczeń jest jeden z nielicznych w Polsce ogrodów wertykalnych. To właśnie zieleń i atrakcyjna lokalizacja są elementem, dzięki któremu hotel na stałe wpisze się w konferencyjno-noclegowy krajobraz Polski.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *