Sieć Best Western otwiera pierwszy hotel w Warszawie

31 marca br. największa na świecie sieć hotelarska Best Western uroczyście otworzyła swój pierwszy hotel w Warszawie. Trzygwiazdkowy Best Western Hotel Felix uzupełni warszawską bazę hotelową o znaną na całym świecie markę, oferującą międzynarodowe standardy w przystępnej cenie. Zlokalizowany w bliskiej odległości od Stadionu Narodowego obiekt będzie także doskonałą propozycją dla zagranicznych gości, którzy odwiedzą Polskę w czasie mistrzostw EURO 2012.


Best Western to stworzona w 1946 roku, największa na świecie sieć hoteli, zrzeszająca obecnie
około 4 tys. obiektów zlokalizowanych w 80 krajach. Wszystkie hotele należące do sieci są
zarządzane niezależnie i stanowią własność prywatną inwestorów. Best Western Hotel Felix  w
Warszawie będzie już ósmym hotelem sieci Best Western w Polsce. Pozostałe obiekty mieszczą się w Białymstoku, Białowieży, Katowicach, Krakowie, Osjakowie (przy trasie krajowej nr 8), Wrocławiu oraz Rzeszowie. Naszym celem jest osiągnięcie liczby co najmniej 10 hoteli należących do sieci do końca 2011 roku   - mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje Bałtyckie i Polskę.  


- Jesteśmy w trakcie rozmów z kolejnymi właścicielami, rozważającymi przyłączenie się do sieci   -  dodaje. W ciągu ostatnich lat Hotel Best Western Hotel Felix należący do PUHIT S.A. został poddany procesowi  gruntownej renowacji i modernizacji, w który zainwestowano ponad 12 milionów złotych. Obiekt posiada 227 elegancko urządzonych pokoi, wyposażonych zgodnie z obowiązującymi w całej sieci Best Western standardami, nowoczesne zaplecze konferencyjne, słynącą z dobrej kuchni restaurację oraz lubiany przez gości klub After Five.
Otwarcie hotelu w Warszawie było jednym z najważniejszych etapów rozwoju sieci Best Western  w regionie państw bałtyckich - mówi Saija Kekkonen, dyrektor zarządzający Best Western na Finlandię, kraje Bałtyckie i Polskę  - Szczególnie w kontekście nadchodzących mistrzostw EURO 2012, a także dynamicznego wzrostu znaczenia Warszawy jako ośrodka biznesowego w Centralnej Europie, z roku na rok gromadzącego także coraz większy ruch turystyczny - podkreśla.

Klienci hotelu Best Western Hotel Felix to osoby poszukujące sprawdzonej, znanej na całym świecie jakości usług w racjonalnej cenie - mówi Andrzej Wójcik, Wiceprezes Zarządu ds. Sprzedaży i  Rozwoju PUHIT S.A. - Wejście pod skrzydła największej sieci hotelarskiej ma nie tylko przyciągnąć do nas ruch biznesowy nastawiony na te wartości, ale także przybliżyć Warszawę tysiącom klientów z całego świata, którzy już od ponad półwiecza znają i cenią markę Best Western - dodaje.


Jedną dobę w hotelu Felix można zarezerwować już za 179 złotych. Ceny wahają się w zależności od dni tygodnia oraz aktualnych promocji. Więcej informacji znaleźć można na stronie http://www.bestwestern.pl .


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *