Wprowadzenie marki Midea

SPS KLIMA Sp. z o.o.  jest jednym z największych dystrybutorów urządzeń klimatyzacji z ponad  20 letnim doświadczeniem na polskim rynku.


Firma powstała na początku lat 90-tych, koncentrując swą działalność na sprzedaży urządzeń elektroniki użytkowej i systemów klimatyzacji SANYO. Od roku 2000 reprezentuje w Polsce na zasadach wyłączności również koncern McQuay w zakresie systemów klimatyzacji.
SPS Klima posiada bardzo szeroki zakres urządzeń zarówno dla użytkowników indywidualnych jak też klientów biznesowych. Celem firmy jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, o wysokiej sprawności energetycznej, wykorzystujących w pełni funkcje urządzeń.
Centralny magazyn sprzętu i części znajduje się w Warszawie i gwarantuje niezakłócone dostawy do klientów firmy.


Obsługujemy szereg firm w tym również klientów sieciowych wymagających najwyższej jakości obsługi serwisowej.

Od bieżącego sezonu firma SPS Klima Sp. z o.o. została wyłącznym przedstawicielem firmy Midea w Polsce.

Historia firmy Midea sięga 1968 roku. Obecnie zatrudnia w swoich zakładach w Chinach i na całym Świecie ponad 150 000 pracowników. Midea Group jest obecnie jednym z największych producentów sprzętu klimatyzacyjnego na Świecie osiągając w roku 2010 łączny obrót 15 mld USD. 

W rozwoju swoich produktów kładzie główny nacisk na „bezpieczeństwo, jakość i efektywność”. Zakres produkcji to urządzenia klimatyzacyjne dla użytkowników indywidualnych, rozwiązania komercyjne klimatyzacji, produkty white goods i pompy ciepła.


Oferta produktowa na rynek Polski jest bardzo szeroka i obejmuje:

1.    Urządzenia typu Split i Multi Split,
2.    Urządzenia Split dużej mocy,
3.    Systemy VRF
4.    Agregaty wody lodowej i klimakonwektory
5.    Roof-topy
6.    Pompy ciepła
7.    Klimatyzatory przenośne i osuszacze powietrza


Urządzenia obok szerokiego typoszeregu posiadają doskonałe parametry. W ofercie znajdują się urządzenia o sprawności COP sięgającej 5,5! Zakres temperatur pracy oraz możliwości współpracy z systemami automatyki znacznie rozszerza ich zastosowanie.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *