Hotele z Pomysłem w poszczególnych kategoriach   "HOTELARZ"

Oprócz udziału w konkursie głównym na najlepszy Hotel z Pomysłem obiekty mogły się też zgłaszać się w poszczególnych kategoriach. O kolejności w nich decydowała liczba głosów oddanych przez jurorów w głównym głosowaniu. I tak w kategorii Hotele w Budynkach Zabytkowych wygrał Mercure Fabryczna City Kraków, Hotele 1-3-gwiazdkowe Herbal we Wrocławiu, Hotele Pozamiejskie – Belmonte Hotel w Krynicy-Zdroju, Obiekty ze SPA – Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu, a w kategorii Obiekty Nieskategoryzowane – Royal Tulip Apartments Warszawa.

Mercure Fabryczna City, Kraków

MERCURE FABRYCZNA CITY, Kraków

Doskonały przykład udanej rewitalizacji

„Za poszanowanie tkanki istniejącej” – Adam Walczak, AGK Architekci. „Piekielnie trudne zadanie rewitalizacji zabytkowych wnętrz i wpasowanie w tkankę fabryczną hotelu. Efekt – hotel doskonale wpisujący się w charakter całego kompleksu zarówno swoimi loftowymi wnętrzami, jak i funkcjami” – Rafał Abramczyk, hotelAG. „Na każdym kroku nawiązuje do swojej historii, tworząc niepowtarzalny styl i klimat. Przykład szanowania historii i tworzenia w jej poszanowaniu nowego etapu. Usługi kompletne, osadzone w niepowtarzanych wnętrzach. Ciekawy przykład nadawania nowego życia tkance pozornie skazanej na unicestwienie” – Ireneusz Dudek, Hotel Inwest. „Doskonały przykład udanej rewitalizacji zabytkowego obiektu z funkcją hotelową, nowoczesne i komfortowe wnętrza wykonane ze smakiem i elegancją, ciepłe akcenty i kolory wyśmienicie wpisują się w loftowy design” – Bogdan Czajkowski, HRCA. „Jeden z najciekawszych hoteli, jakie działają pod marką Mercure w Polsce. Udana adaptacja historycznych, postindustrialnych budynków” – Krzysztof Gonciarek, PWS Promedia. „Hotel, od lokalizacji aż po aranżację wnętrz i ofertę świadczonych usług, bardzo dobrze przemyślany. Kibicuję mu od otwarcia i widzę, że pomysł na hotel był trafiony w 10” – Ireneusz Węgłowski, prezes IGHP.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “Hotele z Pomysłem w poszczególnych kategoriach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *