Z Radisson Blu do Hampton by Hilton

Wybrano dyrektora generalnego Hampton by Hilton w Świnoujściu. Spółka PBG Dom, odpowiedzialna za inwestycję, rozpoczęła 15 kwietnia współpracę z Małgorzatą Kraśniewską, związaną dotychczas z grupą hotelową REZIDOR.


W pierwszej fazie współpracy do głównych obowiązków dyrektora generalnego (General Managera) Hampton by Hilton w Świnoujściu należeć będzie prowadzenie wszelkich spraw związanych z przygotowaniem hotelu do otwarcia, które zaplanowane jest na zimę tego roku. Kraśniewska zajmie się planowaniem, wdrażaniem oraz nadzorem nad realizacją wszystkich procedur oraz standardów charakterystycznych dla marki, niezbędnych do rozpoczęcia działalności oraz jej prowadzenia.

Po otwarciu hotelu Kraśniewska odpowiedzialna będzie za zarządzanie obiektem i kierowanie całością spraw bieżących związanych z jego funkcjonowaniem.

 - Zarządzanie takim hotelem jak Hampton by Hilton w Świnoujściu jest ogromnym wyzwaniem, gdyż rynek lokalny jest tutaj dość mocno rozwinięty i konkurencja jest duża.  Istnieje jednak nisza w segmencie biznesowym i traktuję to jako ogromną szansę – mówi Małgorzata Kraśniewska, General Manager hotelu. - Ogromny potencjał widzę również w grupie gości turystycznych. Uzdrowisko,  jakim jest Świnoujście, oferuje bogatą bazę noclegową dla kuracjuszy. Ja natomiast chciałabym stworzyć alternatywę dla gości, którzy niekoniecznie są zainteresowani bazą zabiegową, lecz pragną spędzić wolny czas w sposób aktywny. Jestem pełna optymizmu i przekonana o sukcesie projektu – dodaje.

Zarówno inwestor, jak i dyrektor generalny, potwierdzają , że liczą także na przyzwyczajenie i pozytywne doświadczenia gości, którzy odwiedzali inne hotele sieci Hilton na całym  świecie i z chęcią przetestują nową markę, Hampton by Hilton, która dopiero wchodzi do Polski.
 
***

Małgorzata Kraśniewska rozpoczęła pracę w branży hotelarskiej 15 lat temu, w Hotelu Radisson SAS w Szczecinie. Do dnia obecnego związana była wyłącznie z grupą REZIDOR, do której należą hotele Radisson Blu (wcześniej SAS). Poza hotelem w Szczecinie pracowała także w większości obiektów tej sieci w Polsce, tzn. w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie, gdzie zaangażowana była w otwarcie obiektu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *