Dobry Hotel z dzierżawą Hyatt Place Kraków   INWESTYCJE

Grupa Dobry Hotel, zarządzająca dotychczas 17 hotelami w całej Polsce, obejmuje od 1 marca w dzierżawę kolejny obiekt, czterogwiazdkowy Hyatt Place Kraków, zarządzany dotąd przez firmę Hotel Professionals Management Group.

216-pokojowy hotel został otwarty z końcem października ubiegłego roku i zarządzany był przez firmę Hotel Professionals, która wcześniej opracowała studium wykonalności, a następnie doradzała inwestorowi w procesie wyboru marki i w negocjacjach warunków biznesowych umowy franczyzy z siecią Hyatt.

Zlokalizowany jest koło stadionu Wisły Kraków. Oferuje restaurację Zoom z „daniami inspirowanymi lokalną kuchnią i międzynarodową klasyką z wykorzystaniem najświeższych produktów”, a także lobby bar, fitness oraz 147-metrową salą konferencyjną z dzielącymi przestrzeń mobilnymi ścianami i Event Place Four – Boardroom. 

- Przejęcie w zarządzanie Hyatt Place Kraków to dla Grupy Dobry Hotel niezwykle istotna akwizycja, dzięki której w dalszym ciągu możemy budować i jeszcze bardziej umacniać naszą pozycję na krakowskim rynku. W stolicy Małopolski zarządzamy już czterema obiektami i bardzo cieszymy się, że do tego grona dołącza kolejny, piąty hotel. To przejęcie jest dla nas ważne również z tego względu, że mając już przyjemność zarządzać z sukcesem obiektem Moxy Warsaw Praga, marki należącej do sieci Marriott, poszerzamy nasze portfolio o obiekt reprezentujący globalną  grupę Hyatt, jak dotąd jedyny hotel tej sieci w Polsce. Z determinacją będziemy dążyć do tego, by to zaufanie przekuć we wspólny sukces i zadowolenie odwiedzających hotel gości – komentuje Leszek Mięczkowski, prezes zarządu Grupy Dobry Hotel.

Do portfolio krakowskich obiektów zarządzanych przez Grupę Dobry Hotel należą H15 Hotel Francuski,  kameralny hotel Unicus Old Town, zlokalizowany bezpośrednio na Starym Mieście, a także dwa luksusowe obiekty mieszczące się w samym sercu miasta, Hotel Unicus Palace oraz H15 Luxury Palace.

Hyatt Place to 4-gwiazdkowa marka select service, stworzona w 2006 r., pozycjonowana w podobnym segmencie co Hilton Garden Inn, Courtyard by Marriott czy Four Points by Sheraton. Obecnie działa pod nią ponad 400 hoteli, większość w USA, a 10 w Europie (4 w Londynie).


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *