Maciej Knyrek dyrektorem Mercure Szczyrk Resort   PERSONALIA

Maciej Knyrek, ostatnio dyrektor Park Inn by Radisson w Poznaniu, został dyrektorem generalnym powstającego w Szczyrku hotelu Mercure Resort z 447 pokojami, który zarządzany jest przez Hotel Professionals Management Group.

Maciej Knyrek z hotelarstwem związany jest od 1992 r. Karierę zawodową zaczynał w Szczecinie w hotelu Radisson SAS. W 2000 r. rozpoczął pracę w zespole uruchamiającym Holiday Inn we Wrocławiu jako resident manager, gdzie rok później objął stanowisko dyrektora generalnego. W 2009 r. odpowiadał za zmianę marki hotelu na Scandic. W 2014 roku podjął się współpracy z inwestorem przy budowie 60-pokojowego hotelu Best Western Plus w Brzegu, któremu doradzała firma Hotel Professionals. W 2015 r. objął stanowisko dyrektora generalnego powstającego we Wrocławiu pierwszego w Polsce hotelu pod marką AC Hotel by Marriott. W latach 2017-2019  był dyrektorem regionalnym IGHP na Dolnym Śląsku. W 2019 r. z ramienia firmy Hotel Professionals Management Group przygotowywał do otwarcia aparthotel Molo Park w Mielnie, a w latach 2019-2021 przygotowywał do wprowadzenia na rynek kompleks Courtyard by Marriott – Moxy w Szczecinie. W połowie 2021 r. został dyrektorem generalnym 166-pokojowego Park Inn by Radisson Poznań.

– Moje nowe wielkie wyzwanie to Mercure Szczyrk Resort. Wspaniały projekt w Beskidzie Śląskim. Hotel pod marką Mercure: 447 pokojów, restauracje, bary, 4000 m kw powierzchni konferencyjno-bankietowej, aquapark i … genialny widok na Skrzyczne. Do projektu zostałem zaproszony przez Hotel Professionals. Cieszę się, że znowu dołączam do tej wspaniałej drużyny - poinformował na LinkedIn Maciej Knyrek.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *