Best Western bez hoteli Felix i Galicya Satoria Group

Dwa hotele należące do Satoria Group: Felix na warszawskiej Pradze z 227 pokojami i Galicya na krakowskim Podgórzu z 64 pokojami, które działały pod marką Best Western, obecnie funkcjonują już jako hotele niezależne. Felix działał w sieci Best Western od 2011 r., a Galicya od 2013. Nadal pod marką Best Western działają dwa inne hotele Satoria Group: Best Western Portos na Mokotowie z 225 pokojami i Best.

Westen Old Town przy Plantach w Krakowie z 92 pokojami. Sieć opuściły też: hotel w Piotrkowie Trybunalskim, który działa obecnie jako Trybunalski z 56 pokojami, i w Opolu, który teraz funkcjonuje jako Centrum z 30 pokojami. Pierwszy działał pod marką Best Western od 2013 r., a drugi od 2014 r.

Obecnie do sieci BWH Hotels Group w Polsce należy osiem hoteli, oprócz dwóch Satoria Group, także dwa Polskiego Holdingu

Hotelowego – w Olsztynie i Juracie, dwa Grupy Edison – w Poznaniu (Liberte 33 pod soft brandem BW Premiere Collection) i podpoznańskim

Baranowie oraz w Katowicach i Białymstoku, łącznie z ok. 700 pokojami. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *