Artur Gębicki dyrektorem combo Novotel – ibis Szczecin Centrum

Miejsce Małgorzaty Fieducik w Szczecinie zajął Artur Gębicki, zastępca dyrektora generalnego kompleksu Novotel Wrocław Centrum – ibis Wrocław Centrum.

Z siecią Accor związany jest od 10 lat. Pierwsze doświadczenia zdobywał w roli koordynatora w dziale rezerwacji nowo otwieranego hotelu Novotel Łódź Centrum, gdzie doszedł do stanowiska zastępcy kierownika recepcji. W 2016 r. został kierownikiem recepcji w Novotelu Kraków Centrum, a w następnym roku awansował na room division managera wraz z rolą zastępcy dyrektora.

W 2019 r. rozpoczął pracę w combo Novotel – ibis Wrocław Centrum na stanowisku zastępcy dyrektora hotelu. Poprzez pracę w modelu combo zdobył nowe doświadczenia w branży i pogłębił swoje umiejętności zarządzania hotelami. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku zarządzanie w turystyce.

W czerwcu 2022 r. ukończył studia podyplomowe na kierunku professional couching na Akademii Leona Koźmińskiego. Novotel Szczecin Centrum oferuje 117 pokoi, restaurację i bar Novo Square oraz dziewięć sal konferencyjnych z największą o powierzchni 180 m kw., a ibis Szczecin Centrum 106 pokoi oraz restaurację i bar Charlie’s Corner. Hotele zarządzane są przez Accor i należą do portfolio Grupy Orbis. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *