Leonardo Boutique Kraków City Center w nowej odsłonie   INWESTYCJE

Leonardo Boutique Kraków City Center – w który przekształcił się Metropolis Design Hotel, przejęty w sierpniu ub.r. przez sieć Leonardo Hotels – zyskał nowy wygląd. Odnowione zostały pokoje, bar oraz restauracja. Wkrótce gruntowanie przearanżowane zostanie hotelowe patio, chillout room, sala konferencyjna oraz strefa fitness. Za koncepcję estetyczną odpowiada, specjalizujący się w projektach hotelowych sieci Leonardo, architekt wnętrz Andreas Neudahm.

Zakończyła się pierwsza i najważniejsza część renowacji 4-gwiazdkowego hotelu Leonardo Boutique Kraków City Center. Zmienione zostały m.in. części wspólne – bar oraz restauracja śniadaniowa. Otwarte lobby zostało zaaranżowane w ciepłych kolorach, kontrastując z prostą elewacją budynku. Leonardo Boutique Kraków City Center został zmieniony z dbałością o każdy detal. Naszym zamiarem było stworzenie atmosfery wyjątkowości i komfortu wypoczynku. Codziennie cały zespół dokłada tu wszelkich starań, by goście mogli poczuć się u nas swobodnie, ale i wyjątkowomówi Marcin Reis, operations manager hotelu.

Nowy wygląd otrzymały wszystkie pokoje, których w hotelu jest 59. Wyposażono je w meble o jasnych, pastelowych barwach, dzięki czemu pomieszczenia zyskały na przestronności. Meble wypoczynkowe w większości tapicerowane aksamitem, tworzą ciepłe wrażenie przestrzeni. Zostały zaprojektowane i wykonane specjalnie dla tego krakowskiego hotelu tak, aby optymalnie podkreślić jego domowy klimat mówi odpowiedzialny za renowację architekt Andreas Neudahm. – Przy wyborze materiałów skupiono się na ich wyjątkowości i walorach estetycznych. Zastosowano tekstylia, które tworzą przytulny klimat, są produkowane w wysokim standardzie, oferują przyjemne odczucia, a jednocześnie są wytrzymałe.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *