ŁÓDŹ: otwarty został Citi Hotel’s ze 114 pokojami

CFI Hotels Group otworzyła w Łodzi trzeci obiekt pod swoją marką Citi Hotel's ze 114 pokojami i restauracją, po Wrocławiu i podwarszawskim Raszynie. Kolejny planowany jest w Gdańsku do końca roku.

Łódzki obiekt przy ul. Przybyszewskiego, blisko centrum miasta, oferuje na siedmiu piętrach 58 pokoi o powierzchni 14 m kw. z jednym łóżkiem podwójnym, 28 o powierzchni 18 m kw. z dwoma łóżkami pojedynczymi i 28 superior o powierzchni 21 m kw. z łóżkami twin i double. Pokoje zaprojektowane zostały z odniesieniami do lokalnych akcentów: szafy wnękowe są ozdobione fotografiami łódzkich uliczek, a na wykładzinach znajdują się słowa z łódzkiej gwary.

Na pierwszym piętrze planowana jest jeszcze sala konferencyjna o powierzchni 135 m kw., a na parterze restauracja Farina Bianco z daniami à la carte kuchni włoskiej i polskiej. Pod marką City Hotel’s działa też obiekt we Wrocławiu z 63 pokojami i Warszawa-Falenty ze 107 pokojami przy centrum szkoleniowym Falenty Biznes i Wypoczynek.

Inną linią CFI Hotels Group jest Boutique Hotel’s, pod którą działa siedem obiektów, w tym cztery w Łodzi oraz we Wrocławiu, Sosnowcu i Bytomiu. Do grupy należą też przejęte w połowie ubiegłej dekady przez Central Fund of Immovables z Łodzi Król Kazimierz Hotel & SPA w Kazimierzu Dolnym i Masuria w Worlinach, należące poprzednio do upadłego Europejskiego Funduszu Hipotecznego, oraz hotel Warsaw Plaza w Warszawie, również związany wcześniej z EFH, a także przejęte później Premier Kraków Hotel, który wcześniej działał jako dwumarkowy kompleks Best Western Premier – Best Western Express, oraz Grand Royal (d. Twardowski) w Poznaniu. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *