ZAKOPANE: powstaje osada premium Cyrhla Villas

W Toporowej Cyrhli – najwyższej części Zakopanego, na 992 m n.p.m., powstaje inwestycja Cyrhla Villas z 54 apartamentami inwestycyjnymi. W pierwszym etapie latem ruszyć ma 12 apartamentów, każdy o powierzchni 110 m kw. z ponad 40-metrowym tarasem i gorącą banią w sześciu willach.

W drugim etapie powstać mają cztery wille z 28 apartamentami o powierzchni 52-63 m kw. z windami, saunami, minibasenami i zewnętrznymi jacuzzi w każdym budynku, a w ostatnim etapie dwie wille z 14 apartamentami od 27 do 63 m kw. oraz „śniadaniownią” i SPA z balijskimi masażami. Osada Cyrhla Villas ma być rodzinnym miejscem wypoczynku.

Jej ideą jest połączenie nowoczesnego budownictwa inspirowanego zakopiańskimi willami witkiewiczowskimi, bogatymi w detale i charakterystyczne elementy ozdobne, z proekologicznymi rozwiązaniami. Wnętrza zostaną wzbogacone o autentyczne stare meble oraz wyroby lokalnych artystów i rzemieślników. Za projekt architektoniczny odpowiada pracownia Modelina oraz pochodzący z Cyrhli architekt Stanisław Topór.

Goście będą mieli zapewnione dodatkowe usługi, jak opieka nad dziećmi, wsparcie concierge, który spersonalizuje wyjazd, znajdą tu platformę do jogi wśród drzew i plac do kalisteniki. – Cyrhla Villas to mój projekt życia, oparty na wieloletniej obserwacji lokalnego rynku nieruchomości, starannym poszukiwaniu malowniczej lokalizacji z dala od turystycznego zgiełku oraz na moim osobistym uwielbieniu dla kultury Podhala – mówi współwłaściciel spółki Zakolovers Adam Michańków, poznański biznesmen działający w branży marketingu internetowego. – Chcę, by było to rodzinne, komfortowe miejsce wypoczynku kategorii premium, gdzie będziemy poprzez zabawę i wiele atrakcji zachęcać do odkrywania unikatowej podhalańskiej kultury i przyrody.

Z drugiej strony zależało mi również na tym, by inwestycja była oparta na nowoczesnych rozwiązaniach budowlano-architektonicznych, zgodnych z ideą eco-thinking, co przełoży się m.in. na optymalizację kosztów jej utrzymania i jej symbiozę z otoczeniem. W tym celu wyposażamy resort m.in. w perlatory, ekospłuczki, systemy sterowania światłem, energooszczędne elementy wyposażenia kuchni czy gruntowe pompy ciepła zasilane fotowoltaiką. Inwestor deklaruje 7-11 proc. zysku rocznie „na czysto”. Nabywcy podpisują z operatorem umowę przekazującą na 10 lat prawo do obsługi apartamentu z dwutygodniowym pobytem właścicielskim.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *