Nagrody Travelist Hotel Star 2023 przyznane

Portal rezerwacyjny Travelist.pl, należący do międzynarodowej grupy Secret Escapes, w 2023 r. obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Podczas uroczystych obchodów, które odbyły się w warszawskiej Fabryce Norblina, przedstawiciele serwisu ogłosili laureatów nagród Travelist Hotel Star w 12 kategoriach.

Od pojawienia się na polskim rynku Travelist.pl zdobył bazę 6 mln zarejestrowanych użytkowników. Prezentuje wyselekcjonowane oferty blisko 1 tys. hoteli i obiektów hotelowych, deklarując gwarancję najlepszej ceny, dzięki zespołowi ekspertów, którzy wybierają obiekty i negocjują najkorzystniejsze stawki oraz bogate pakiety.

Najlepszy hotel dla rodzin : Blue Marine Mielno

Działający od 2015 r. obiekt powstał z myślą o rodzinach z dziećmi. Położony na mierzei między Bałtykiem a jeziorem Jamno oferuje 227 apartamentów z aneksami kuchennymi. Goście mają do dyspozycji kryty basen z jacuzzi i sauną, na najmłodszych czekają zaś liczne atrakcje w sali zabaw oraz bogate programy animacyjne.

Najlepszy hotel nad morzem: Golden Tulip Gdańsk Residence

Położony 400 m od plaży w Jelitkowie obiekt składa się 10 budynków oferujących łącznie 28 pokoi standard, 116 pokoi studio z sypialnią i pokojem dziennym oraz 51 apartamentów z dwiema sypialniami i antresolą, wszystkie z aneksami kuchennymi. Jego atutem są również dodatkowe atrakcje, jak np. basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi, sauna sucha czy siłownia.

Najlepszy hote

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *