Profitroom łączy siły z hiszpańską firmą The Hotels Network

Profitroom, wiodący silnik rezerwacji w Polsce, łączy siły z The Hotels Network – hiszpańską firmą technologiczną, której narzędzia wspierają strategię direct booking.

The Hotels Network to innowacyjna firma technologiczna współpracująca z ponad 16 tys. hoteli na całym świecie. Platforma wspiera zwiększanie konwersji, aby jeszcze więcej osób odwiedzających strony www hoteli decydowało się na założenie rezerwacji przez kanał bezpośredni. Najbardziej rozpoznawalnymi funkcjami The Hotels Network jest porównywarka cen na różnych kanałach sprzedaży czy podsumowywanie hotelowych recenzji na stronach internetowych obiektów hotelowych.

Poza tym The Hotels Network wykorzystuje techniki uczenia maszynowego do przewidywania zachowań użytkowników i personalizowania zarówno wiadomości, jak i ofert pobytowych dla potencjalnych gości. – Naszą misją jest zwiększanie przychodów z kanału direct. Dlatego kluczowym był dla nas podjęcie współpracy z The Hotels Network. Dzięki efektowi synergii naszych narzędzi hotelarze będą w stanie generować jeszcze więcej rezerwacji. - powiedziała Anna Harris, chief growth officer w Profitroom.

Podobnie jak Profitroom The Hotel Network to rozwiązanie nagradzane w prestiżowym konkursie Hotel Tech Awards, co jest kolejnym elementem podkreślającym jakość rozwiązania. – Partnerstwo THN i Profitroom oferuje wyjątkowo kompleksowe rozwiązanie, które wykorzystuje moc technologii maszynowej do wzmocnienia kanału bezpośredniego hoteli. Dzięki personalizacji całego procesu rezerwacji online i zwiększeniu współczynników konwersji jesteśmy w stanie wpłynąć na doświadczenie online gościa i tym samym zwiększyć przychody hoteli. To wyjątkowe partnerstwo dostarcza klientowi unikatowej wartości z obu stron, jako że nasz wspólny cel to wznieść branżę hotelarską na całkowicie nowy poziom – powiedział Juanjo Rodriguez, założyciel The Hotels Network.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *