Mariana Oleksiv Gościem Specjalnym Forum HIT 2023   KONFERENCJE "HOTELARZA"

Mariana Oleksiv, Przewodnicząca Państwowej Agencji Rozwoju Turystyki Ukrainy, będzie gościem specjalnym konferencji Hotel Investment Trends Poland&CEE 2023 i wygłosi na jej otwarcie przemówienie skierowane do polskich hotelarzy.

Mariana Oleksiv związana jest z ukraińskim sektorem turystycznym od 17 lat. Państwową Agencją Rozwoju Turystyki Ukrainy, będącą odpowiednikiem Ministerstwa Turystyki, kieruje od 2020 roku. W tym czasie podmiot ten odpowiadał m.in. za realizację dużej inicjatywy promocyjnej «Travel in Ukraine». Mariana Oleksiv przyjedzie spotkać się z polskimi hotelarzami podczas Forum HIT na specjalne zaproszenie prezesa PHH, Gheorghe'a Mariana Cristescu i wydawcy "Hotelarza", Krzysztofa Gonciarka.

HIT - Hotel Investment Trends Poland&CEE to największe w naszym regionie Europy forum poświęcone inwestycjom w hotelarstwie. Co roku wydarzenie to jest czołową platformą integrującą w jednym miejscu wszystkich najważniejszych uczestników rynku hotelowego, tj. inwestorów i właścicieli hoteli, przedstawicieli sieci hotelowych, funduszy inwestycyjnych i banków, deweloperów a także architektów, dostawców, projektantów wnętrz oraz ekspertów z różnych dziedzin branży hotelarskiej i nieruchomościowej z Polski. W ubiegłym roku w wydarzeniu wzięło udział ponad 300 uczestników stacjonarnie, a ponad 100 śledziło transmisję online.

W tej edycji, podobnie jak przed rokiem, wydarzenie odbędzie się hybrydowo – z możliwością udziału stacjonarnego, oraz śledzenia transmisji online.

Forum towarzyszyć będzie także wieczorna gala, podczas której wyłonieni zostaną laureaci konkursu Hotelarskie Inwestycje Roku. 

Szczegóły wydarzenia na stronie www.hitpoland.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *