Park Inn by Radisson Kraków otwiera ponownie swoją restaurację w nowej odsłonie

Park Inn by Radisson Kraków zaprezentował swoją restaurację Vibes Restaurant & Bar, która przeszła gruntowną renowację. W nowych wnętrzach znaleźć można stylowy design, delikatne kolory, nowoczesne materiały oraz podziały na strefy dla podróżujących służbowo i turystycznie.

Nowy pomysł na restaurację i bar Vibes opiera się na niezobowiązującej atmosferze, w której goście będą mogli delektować się daniami kuchni polskiej i międzynarodowej. Mamy przyjemność zaprezentować w pełni odnowiony lokal, który niewątpliwie zabłyśnie po tak niesamowitej transformacji. Ten projekt wiele dla nas znaczy i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli powitać wszystkich gości, oferując im nowe doświadczenia, pełne piękna, stylu i zachwytu mówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna Park Inn by Radisson Kraków.

W ramach renowacji Park Inn by Radisson Kraków kontynuuje swoją inicjatywę charytatywną i przekazał wszystkie meble i materiały Uniwersytetowi Medycznemu w Kijowie, który otworzył kampus w nowej lokalizacji w Polsce. Stale dbamy o to, by nasze portfolio hoteli UBMhotels było dobrze doinwestowane. Właśnie zakończyliśmy pełną renowację powierzchni publicznych w naszym Park Inn by Radisson Kraków. Naszym celem jest również wywieranie wpływu społecznego w ramach naszej strategii ESG, ustaliliśmy, że przy każdym remoncie nasze lokalne kierownictwo hotelu będzie poszukiwać partnerów, którym będziemy mogli przekazać wymieniane wyposażenie –  mówi Martina Maly-Gaertner, dyrektor ds. operacyjnych UBM Development AG.

Park Inn by Radisson Kraków jest położony koło Centrum Kongresowego ICE. Hotel oferuje 152 nowo wyremontowane pokoje i apartamenty oraz pięć sal konferencyjnych łącznie na 500 osób. Hotel oferuje także wypożyczalnię rowerów, przestronne centrum fitness, saunę i podziemny parking.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *