Kolejna inwestycja condo w Szklarskiej Porębie   INWESTYCJE

Spółka Szklarska Apartments zamierza wybudować przy ulicy Górnej w Szklarskiej Porębie 110 pokojowy aparthotel Mirador Szrenica o standardzie 4-gwiazdek. Pokoje sprzedawane są w systemie condo, a za wprowadzenie ich na rynek odpowiada pośrednik nieruchomości, condo.pl

Mirador Szrenica ma składać się z 3 budynków z całoroczną strefą wypoczynku z podwójnym jacuzzi i przeszkloną sauną. Wszystkie pokoje mają posiadać aneksy kuchenne, a ich goście będą mogli korzystać z infrastruktury należącego do tego samego właściciela hotelu Złoty Horyzont, w tym restauracji, basenu i spa.

Pokoje z księgami wieczystymi o metrażach od 20,62 m do 55,3 m, komercjalizowane są przez pośrednika nieruchomości Condo.pl, a ceny zaczynają się od 250 000 zł. Inwestor deklaruje podział przychodów z najmu przez 10 lat w rozliczeniu 70/30, gdzie 70% przypadać ma właścicielom apartamentów, a także "nieograniczone pobyty właścicielskie".

Inwestycja ma zostać oddana do użytku w IV kwartale 2025 roku.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *