InterContinental Warszawa z odnowioną przestrzenią konferencyjną

W stołecznym InterContinetalu zakończył się remont przestrzeni konferencyjnej. Do dyspozycji gości oddano dwa piętra konferencyjne o łącznej powierzchni 1340 m kw.Autorem projektu są architekci z pracowni architektonicznej M Studio z Wielkiej Brytanii. Nowoczesny design przestrzeni nawiązuje do klasycznej architektury Warszawy i podkreślać ma ponadczasowy charakter hotelu. W kolorystyce dominują odcienie błękitu, granatu i starego złota. Klasykę przełamano niebanalnymi elementami aranżacji i dekoracjami. Odnowioną przestrzeń zdobią prace polskich artystów: Klaudii Laty, Grzegorza Klimka i Tomasza Mistaka.


Łącznie do dyspozycji gości oddano 13 sal konferencyjnych, a każda z nich ma dostęp do światła dziennego. Największa z wyremontowanych pomieszczeń - sala balowa Opera o wysokości 5,6 m i powierzchni 438 m kw. może pomieścić do 450 gości.


– Hotel InterContinental Warszawa od wielu lat jest ikoną na mapie stolicy. Idealna lokalizacja, odnowiona przestrzeń konferencyjna, najwyższej klasy serwis i szeroka oferta gastronomiczna sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku. Potwierdzają to dwie ważne dla nas nagrody, które otrzymaliśmy w tym roku w prestiżowym plebiscycie World Travel Awards: Najlepszy Hotel w Polsce i Najlepszy Hotel Biznesowy w Polsce – mówiBritta Kutz, Regionalna Dyrektor Generalna IHG Hotels & Resorts.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *