ibis STYLES STARE MIASTO Szczecin.W magicznym świecie cyrkowej sztuki

Inspirując się światem marki ibis Styles, która zaprasza gości do odkrywania storytellingu hotelu, celem ibis Styles Szczecin Stare Miasto było przygotowanie wnętrz opowiadających spójną historię. Dzięki temu każdy z gości, przekraczając próg hotelu, staje się bohaterem pewnej opowieści. W tym przypadku głównym motywem jest sztuka cyrkowa, nawiązanie do tego, co zaskakujące, niecodzienne, tajemnicze.

Miejsce magiczne, w którym wszystko jest możliwe – taka wizja przyświecała w projektowaniu każdego elementu wystroju hotelu, za który odpowiedzialne było studio Detal z Trójmiasta. Hotel zlokalizowany na Podzamczu, w pobliżu najważniejszych atrakcji turystycznych miasta, dzięki swojemu tematowi przewodniemu chce stać się kolejną wizytówką Szczecina, zabierając gości w podróż, podczas której mogą oderwać się od codzienności, doświadczając czegoś nowego i unikatowego. Już na wejściu gość, meldując się, otrzymuje kartę klucz, która przypomina bilet wstępu na cyrkowe show. We wnętrzach hotel prezentuje to, z czym kojarzy się współczesny cyrk – krzywe zwierciadła, sztuczki karciane, arenę zabaw dla dzieci, emocje wyrażane poprzez podobizny klaunów i wiele innych elementów podkreślających główny motyw.

Połączenie odważnych kolorów i elementów zaczerpniętych z cyrku ma przenosić do świata radości, gościnności i magii. Ponieważ cyrk to m.in. wszechobecna geometria – romby, trapezy, trójkąty i pasy są integralną częścią mebli i innych elementów wyposażenia. Nie zabrakło także dekoracji imitujących cyrkowe instrumenty muzyczne, takich jak trąbki czy perkusyjne tale

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *