Więc pogadajmy o pogodzie

Koniec zagranicznego szpanu i nikomu niepotrzebnego intelektualizmu. Dziś piszę w języku wieszczy, Jana z Kolana i Marii z Konopi. I wara od anglicyzmów, neologizmów, postkulturyzmu i antyracjonalizmu. Pełna resocjalizacja, demokracja i solidaryzacja z rodem i z narodem. Więc pogadajmy o pogodzie.

Azja jest cala czerwona od upału i pyłu, bo naród pali… marychę i śmieci. Kraków w porównaniu z Chiang Mai to uzdrowisko, więc hotelarze muszą rozważyć opłatę klimatyczną. Phuket trochę lepiej, bo wiatr przewiewa na drugą stronę, niech tam się martwią. Grawitacja jest nieubłagana, wszystko gdzieś spadnie – byle mi to było u sąsiada!

Mój ziom z młodości mawiał „nie siusiaj pod wiatr, syf wisi w powietrzu” i miał rację, więc stawiał kolację. W kraju jeszcze wiosna dobrze się nie zaczęła, a już płaczemy, że lato będzie gorące. A jak jeszcze kilka takich lat przyjdzie, to Bałtyk wyschnie i będziemy chodzić na szwedzkie jagody piechotą. No i w porzo, bo jeśli mamy jechać do Radomia, żeby polecieć z powrotem, to może być szybciej z buta. W dodatku da się spakować parę flaszek, a jak wiadomo, przy zb

[...]

Udostępniono 30% tekstu, dostęp do pełnej treści artykułu tylko dla prenumeratorów.

Strefa prenumeratora

Wszyscy prenumeratorzy miesięcznika w ramach prenumeraty otrzymują login i hasło umożliwiające korzystanie z pełnych zasobów portalu (w tym archiwum).

Wybierz prenumeratę papierową, albo elektroniczną. Czytaj tak jak Ci wygodnie.

Prenumerata HOTELARZA to:
  • Pewność, że otrzymasz wszystkie wydania miesięcznika prosto na biurko, bądź swoją pocztę e-mail
  • Dostęp do pełnych zasobów portalu www.e-hotelarz.pl
  • (w tym archiwum wydań od 2005 roku, dostępne wyłącznie dla prenumeratorów)
  • Specjalne zniżki na szkolenia Akademii Hotelarza i konferencje organizowane przez „Hotelarza”
  • Wszystkie dodatkowe raporty tylko dla prenumeratorów
Prenumeratę możesz zamówić:
  • Telefonicznie w naszym Biurze Obsługi Klienta pod nr 22 333 88 26
  • Korzystając z formularza zamówienia prenumeraty zamieszczonego TUTAJ
Jeśli jesteś prenumeratorem a nie znasz swoich danych dostępu do artykułów Hotelarza, skontaktuj się z nami, bok@pws-promedia.plKomentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *