Otwarto 5-gwiazdkowy Linea Mare w Pobierowie   OTWARCIA

W Pobierowie między Kołobrzegiem a Międzyzdrojami otwarty został 5-gwiazdkowy hotel Linea Mare ze 115 pokojami oraz 118 apartamentami, a także m.in. basenem, Salonem Dr Irena Eris Beauty Partner i salą konferencyjną na 80 osób Linea Mare to marka sieci Górskie Resorty stworzona dla inwestycji nadmorskich.

Linea Mare (Linia Morza), położone 300 metrów od plaży, podzielone jest ze względu na funkcjonalności na skrzydło południowe o przeznaczeniu apartamentowym, północne skrzydło hotelowe i środkową część z usługami uzupełniającymi. Lokale sprzedawane są w systemie condo z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie waloryzowanych o wskaźnik inflacji i dwutygodniowym pobytem właścicielskim oraz w modelu second home do własnego użytku.  Strefa wellness oferuje m.in. basen, jacuzzi oraz sauny: rodzinną, suchą, parowa i infrared, a także siłownię. Salon Dr Irena Eris Beauty Partner składa się z dziewięciu gabinetów. Kompleks dysponuje też włoską  restauracją Albero, lobby barem, salą konferencyjną na 80 osób, zewnętrznym placem zabaw i dużym ogrodem, a latem także basenem zewnętrznym z wydzielonym brodzikiem.

Kompleks zaprojektowany został przez wrocławskie Q2 Studio, które wcześniej przygotowało też inne inwestycje Górskich Resortów: Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie, Crystal Mountain w Wiśle czy Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju. Inwestorem jest spółka celowa stworzona przez Dariusza Surynta, twórcę sieci Górskie Resorty, i szczecińską Grupę TOM, zajmującą się pozyskiwaniem surowców wtórnych. Budowa trwała w iście ekspresowym tempie jak na tak duży kompleks, bo wystartowała na początku 2022 r. Kolejne inwestycje z linii Linea Mare przygotowywane są w Mrzeżynie i Kołobrzegu.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

4 komentarze do “Otwarto 5-gwiazdkowy Linea Mare w Pobierowie

  1. Zacznijmy od tego, że tytuł artykułu wprowadza w błąd, żeby nie powiedzieć mówi nieprawdę. Linea Mare nie jest hotelem i nie ma gwiazdek. Oczywiście obiekt mógł być uroczyście otwarty, ale nie jako hotel. Dziwne, że Hotelarz dopuszcza (promuje?), nie dostrzega, takich nieprawdziwych informacji.

  2. jak otworza ten bunkier golebiowskiego nieboszczyka to woda od moczu zrobi sie kolorowa tyle ludzi na tak malym obszarze nie moze normalnie funkcjonowac a baltyk to morze martwe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *