Park Inn by Radisson Kraków zmienia się

W krakowskim Park Inn by Radisson otwarta została restauracja Vibes, która przeszła gruntowną renowację. Oferuje też nowe menu. W najbliższych miesiącach planowane są kolejne zmiany, które obejmą sale konferencyjne.

Wnętrza Vibes Restaurant & Bar nabrały nowoczesnego charakteru, który oparty został na stylowym designie i delikatnych kolorach z podziałem na strefy dla podróżujących służbowo i turystycznie. Hotel zlokalizowany jest obok Centrum Kongresowego ICE, oferuje 152 pokoje i apartamenty, pięć sal konferencyjnych z największą na 500 osób, centrum fitness i podziemny parking. – Park Inn by Radisson w Krakowie zmienia się z dbałością o każdy szczegół. Naszym zamiarem jest stworzenie atmosfery wyjątkowości i komfortu wypoczynku – mówi Andreea Cheratoiu, dyrektor generalna hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson w Krakowie.

Sieć Radisson Hotel Group ma też w Krakowie 5-gwiazdkowy hotel Radisson Blu przy Plantach ze 196 pokojami i ośmioma salami konferencyjnymi, które mogą pomieścić do 150 gości.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *