Warszawski Courtyard jednym z najlepszych na świecie

Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego, Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel ponownie został wyróżniony przez sieć Marriott International. Hotel otrzymał Diamond Circle Award 2022 i tym samym znalazł się w gronie 20-stu najlepszych spośród wszystkich hoteli marki Courtyard na świecie,  jako jedyny w Polsce i jeden z dwóch w Europie.

Diamond Circle Award to najwyższe wyróżnienie sieci Marriott, które może otrzymać hotel spośród wszystkich kategorii Marriott Select Brands Awards. Przyznawane jest przede wszystkim na podstawie opinii gości (wskaźnik polecenia hotelu ITR - Intent To Recommend), dobrych wyników jakościowych oraz zgodności standardów z wymogami marki.

Ta nagroda to przede wszystkim wielkie wyróżnienie dla całego zespołu warszawskiego hotelu Courtyard, a także docenienie wysiłku i zaangażowania wszystkich naszych pracowników. Jesteśmy dumni, że goście tak wysoko ocenili naszą pracę, dzięki czemu znaleźliśmy się w elitarnym gronie 20-stu najlepszych hoteli marki Courtyard na świecie – podkreśla Sylwia Korzeniewska, dyrektor generalna Courtyard by Marriott Warsaw Airport Hotel.

Otwarty w 2003 r. Courtyard by Marriott Warsaw Airport usytuowany naprzeciwko terminalu na Lotnisku Chopina jest pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Posiada 241 pokoi i 13 sal konferencyjnych o powierzchni ponad 760 m kw. Co roku z usług hotelu korzysta prawie 100 tys. gości. Courtyard by Marriott Warsaw Airport był wielokrotnie nagradzany międzynarodowymi nagrodami, m.in. w 2021 roku zajął pierwsze miejsce w rankingu wszystkich  hoteli marki Courtyard na świecie oraz pierwsze miejsce w Europie wśród wszystkich hoteli sieci Marriott, pozyskując najwięcej nowych uczestników programu lojalnościowego Marriott Bonvoy.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *