Otwarto 5-gwiazdkowy Linea Mare w Pobierowie

W Pobierowie między Kołobrzegiem a Międzyzdrojami otwarty został 5-gwiazdowy hotel Linea Mare ze 115 pokojami oraz 118 apartamentami, a także m.in. basenem, salonem Dr Irena Eris Beauty Partner, restauracją i salą konferencyjną. Linea Mare to marka sieci Górskie Resorty stworzona dla inwestycji nadmorskich. Kolejne inwestycje Mare przygotowywane są w Mrzeżynie i Kołobrzegu.

Linea Mare (Linia Morza), położony 300 m od plaży, podzielony jest ze względu na funkcjonalności na skrzydło południowe o przeznaczeniu apartamentowym, północne skrzydło hotelowe i środkową część z usługami uzupełniającymi – recepcją, lobby barem i restauracją. Lokale sprzedawane są w systemie condo z deklaracją 8 proc. zwrotu rocznie waloryzowanych o wskaźnik inflacji i dwutygodniowym pobytem właścicielskim oraz w modelu second home – do własnego użytku z opcją najmu.

Strefa wellness oferuje m.in. basen, jacuzzi oraz sauny: rodzinną, suchą, parową i infrared, a także siłownię. Salon Dr Irena Eris Beauty Partner składa się z dziewięciu gabinetów. Linea Mare dysponuje też włoską restauracją Albero, lobby barem, salą konferencyjną na 80 osób, zewnętrznym placem zabaw i dużym ogrodem z miejscem na ognisko, a latem także basenem zewnętrznym z wydzielonym brodzikiem.

Kompleks zaprojektowany został przez wrocławskie Q2 Studio, które wcześniej przygotowało też inne inwestycje Górskich Resortów: Platinum Mountain w Szklarskiej Porębie, Crystal Mountain w Wiśle czy Elements Hotel & Spa w Świeradowie-Zdroju. Inwestorem jest spółka celowa stworzona przez Dariusza Surynta, twórcę sieci Górskie Resorty, i szczecińską Grupa TOM, zajmująca się pozyskiwaniem surowców wtórnych. Budowa przebiegała w iście ekspresowym tempie jak na tak duży kompleks, bo wystartowała na początku 2022 r. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *