30. urodziny Radisson Blu Sobieski

21 czerwca Radisson Blu Sobieski w Warszawieświętował swoje 30-lecie z udziełem ok. 300 osób. Podczas uroczystości obecni byli kluczowi partnerzy, najważniejsi klienci, media oraz influencerzy. Był to wieczór łączący różne elementy upamiętniające jego bogatą historię.

Przy wejściu do hotelu z czerwonym dywanem czekało dwóch huzarów na koniach, wprowadzając gości w klimat wydarzenia. Wewnątrz została zorganizowana wystawa prezentująca bogatą historię hotelu, zabierając gości w podróż przez 30 lat.  Hotel wręczył pamiątkowe prezenty w postaci wybitych specjalnie na tę okazję monet, upamiętniających 30. rocznicę hotelu. Całe wydarzenie rozpoczęło się przemówieniami dyrektora generalnego, Pascala Gadeta, i dyrektora zarządzającego sieci na Niemcy i Polskę, Macieja Miazka, które podkreślały zaangażowanie hotelu w zapewnienie wyjątkowej obsługi i wyrażały wdzięczność wszystkim partnerom, kluczowym klientom i pracownikom, którzy przyczynili się do sukcesu hotelu. Następnie scenę przejęła Katarzyna Pakosińska wraz z zespołem Grupa MoCarta. Uczestnicy mieli również okazję skosztować różnorodnych potrawa, które zaprezentowane zostały w formie zimnych i ciepłych bufetów. Do dyspozycji gości były również stacje gotowania na żywo z krewetkami serwowanymi na tostach francuskich, a także pieczony na różowo rostbef oraz wędzony w całości jesiotr. Aby dodatkowo podkręcić atmosferę, przeprowadzono loterię, w której można było wygrać vouchery na pobyty w hotelach Radisson w Polsce, Europie i Dubaju.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *