Finał konkursu Miss Polonia w Nosalowym Dworze

30 czerwca w Centrum Kongresowym Gerlach w Nosalowym Dworze Resort & Spa w Zakopanem odbędzie się finał najstarszego konkursu piękności w Polsce – Miss Polonia 2023. Finał transmitowany będzie na żywo na antenie TVP2.

W wyborach bierze udział 20 kandydatek z całej Polski. Jedna z nich zostanie 44. w historii laureatką Miss Polonia i przejmie koronę z rąk Krystyny Sokołowskiej. Zdobywczyni tytułu i bursztynowej korony Miss Polonia, która warta jest ponad 50 tys. zł będzie reprezentowała Polskę w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie w tym Miss World. Galę poprowadzą Izabella Krzan, Aleksander Sikora, Mateusz Szymkowiak oraz aktualna Miss Polonia, Krystyna Sokołowska. Wystąpią Doda, Dominik Dudek i zespół Komodo.

W trakcie gali kandydatki zaprezentują się w kilku pokazach mody m.in. kolekcji Monnari - Partnera Głównego Konkursu Miss Polonia 2023, sukni koktajlowych projektu Andżeliki Chruścińskiej, sukniach ślubnych Ślubne Atelier Łukasz Przychodzeń, sukniach wieczorowych Madonna Atelier, sukniach z kolekcji Alette by Ewelina Dec, a także w pokazie strojów sportowych Gym Glamour, kolekcji bielizny Donna, kostiumach kąpielowych Gabbiano oraz kolekcji Saway.

Gerlach to największa na Podhalu sala kongresowa o powierzchni 1,2 tys. m kw. Nosalowy Dwór Resort & SPA oferuje blisko 390 pokoi w czterech obiektach: Rezydencji I i II, Grand Nosalowy Dwór i Nosalowy Dwór oraz łącznie 2 tys. m kw. powierzchni konferencyjnej w 23 salach.

.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *