Grand Opening CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna w kompleksie Fabryczna City Kraków

W Krakowie odbyła się uroczysta gala otwarcia CKF_13 Centrum Konferencyjnego Fabryczna z udziałem 300 gości. CKF_13 jest częścią kompleksu Fabryczna City na terenie dawnej wytwórni wódek Polmos m.in. z hotelem Mercure Fabryczna City.

Sara Lamik, dyrektor CKF_13

Działające od grudnia CKF_13 oferuje 2,2 tys. m kw. z pięcioma salami, w tym największą o powierzchni blisko 820 m kw. na 700 osób i 960-metrowym foyer. W uroczystym otwarciu udział wzięli przedstawiciele branży MICE, mediów branżowych i partnerów biznesowych. Za jakość gastronomiczną wydarzenia odpowiadał zespół CKF_13 i restauracje znajdujące się w pasażu z sześcioma konceptami kulinarnymi. O część taneczno-muzyczną zadbał zespół EVENT SQUAD w składzie: Ola Radwan, Piotr Matysik iHuber Sobiecki znani na co dzień jako Super Band z programu „Jaka to melodia”, Łukasz Marek perkusista zespołu RBand z „Koła Fortuny” oraz AZZJA, finalistka VIII edycji programu „The Voice of Poland”.

Joanna Chwastek-Pluta, dyrektor generalna Mercure Fabryczna City

Na terenie kompleksu działają też, poza Mercure Fabryczna City ze 195 pokojami, CKF_13 Centrum Konferencyjne Fabryczna i pasażem gastronomicznym, również Muzeum Fabryka Wódki i Centrum Fitness & More Fabryka CIA/o.

Agnieszka Jabłońska, dyrektor Muzeum Fabryka Wódki i Centrum Fitness & More CIA/o

FOT. Bartek Dziedzic, www.zdjecia-reklamowe.pl


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *