Edyta Niedoba revenue managerem w Leonardo Hotels   PERSONALIA

Edyta Niedoba objęła stanowisko revenue managera sieci Leonardo Hotels, gdzie zarządza poziomem cen, wskaźnikami obłożenia, podaży i popytu obiektów na rynku polskim.

Z branżą hotelarską związana jest od 20 lat. Zaczynała w Radisson Blu Kraków, dochodząc do stanowiska city revenue managera krakowskich hoteli Radisson Blu i Park Inn by Radisson. W 2015 r. została partnerem w firmie Z-Factor założonej przez Wojciecha Liszkę. W 2021 r. przeszła do HRS Group na stanowisko customer success managera. W Leonardo Hotels jej zadaniem jest zwiększenie przez sieć udziałów w rynku, przedstawienie obiektów grupom docelowym jako atrakcyjnych, wartych odwiedzenia ze względu na ciekawą, zróżnicowaną ofertę, a także zbudowanie dla nich solidnych podstaw do dalszego wzrostu. –  Cieszę się, że dołączyłam do firmy w kluczowym dla jej rozwoju momencie, w czasie gdy tak wiele dzieje się w zakresie umacniania jej struktur, procesów operacyjnych i gdy każdy z jej pracowników ma duże szanse na rozwój – mówi Edyta Niedoba.

Leonardo Hotels posiada w Polsce cztery hotele działające pod markami NYX Hotels i Leonardo Royal w Warszawie oraz dwa pod marką Leonardo Boutique w Krakowie, o które sieć powiększyła się w ub.r. –  W Leonardo Hotels bardzo poważnie podchodzimy do rozwoju Polski jako nowego regionu sieci – podkreśla Paulina Kołodziejczyk, multi property manager Leonardo Hotels w Polsce. – Zarządzanie ceną i maksymalizacja przychodów daje nam bardziej przejrzysty obraz rynku, przede wszystkim pod kątem podejmowania decyzji o nowych inwestycjach. Edyta Niedoba gwarantuje nam efektywność działań w tym zakresie, a jej imponujące doświadczenie, doskonałe zrozumienie trendów oraz zamiłowanie do cyfr przekłada się na jeszcze lepszą rentowność naszych hoteli. Bardzo się cieszę, że zdecydowała się dołączyć do struktur Leonardo Hotels. To osoba, której na tym stanowisku w pełni mogę zaufać.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *