Nowy dyrektor F&B w Airport Hotel Okęcie

Marcin Panek został szefem gastronomii w Airport Hotel Okęcie. Z branżą hotelarską związany jest już od ponad 20 lat. Zaczynał od pracy jako pomocnik kelnera, a następnie przeszedł przez wszystkie szczeble zawodowe, aż po dyrektora hotelu Brant Wiązowna. Od 12 lat pracuje jako dyrektor F&B. Od 2017 r. związany był z sąsiednim hotelem Sangate (obecnie hotel jest już częściowo wyburzony, a na jego miejscu powstać ma kompleks Campanile – Premiere Classe).

Ostatnio pełnił funkcję F&B managera w hotelu Pałac Alexandrium w podwarszawskich Krubkach-Górkach. – Od dawna Airport Hotel Okęcie cieszy się bardzo wysokim poziomem usług. Hotel jest projektem bardzo mocno dopracowanym. Każdego dnia staramy się zaskakiwać naszych gości wachlarzem wysokich standardów. Słyniemy z bardzo dobrej kuchni i to jest nasz priorytet. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać jakość oraz odkrywać nowinki światowe.

Dodatkowo Airport Hotel Okęcie jest miejscem bardzo przyjaznym dla wszystkich pracowników i pozwalającym się rozwijać pod każdym względem – mówi Marcin Panek. Airport Hotel Okęcie otwarty został 2001 r. Oferuje 263 pokoje, centrum konferencyjno- eventowe, na które składa się 17 sal o łącznej powierzchni 2,2 tys. m kw., pięć punktów gastronomicznych, z czekoladziarnią włącznie, a także strefę wellness. •


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *