„Powitanie Lata z PHH” w Jadwisinie dla 300 pracowników z rodzinami

W ubiegły weekend w Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie odbył się piknik rodzinny dla blisko 300 pracowników wraz z rodzinami z Grupy PHH. Nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego mogli korzystać z wielu zabaw, gier zespołowych i sportów wodnych.

Dwudniowe wydarzenie rozpoczęło się w sobotę. Wszyscy mieli możliwość skorzystania z noclegu, jak również udziału w wieczornych szantach nawiązujących do żeglarskiej lokalizacji spotkania. Rozpoczęcie lata to doskonała okazja do organizacji imprezy integracyjnej w tak malowniczym miejscu jak Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie. Ośrodek położony jest nad samym jeziorem i posiada plażę z pomostem, dzięki czemu na jego terenie można ulokować wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Nie mogło oczywiście zabraknąć wyśmienitego, różnorodnego jedzenia, które podbiło gusta nie tyko starszych, ale przede wszystkim najmłodszych uczestników wspólnej zabawymówi Karolina Raczyńska, młodszy specjalista ds. strategii i rozwoju w PHH, jednocześnie jedna z organizatorek wydarzenia.

Dzięki rozbudowanemu zapleczu eventowemu i lokalizacji ośrodka w niedzielę na wszystkich przybyłych czekały kolejne atrakcje: dmuchańce, trampoliny, mega piłkarzyki, warsztaty malowania buziek, fotobudka, gry zespołowe oraz coś specjalnego dla miłośników żeglarstwa jak i nowicjuszy - rejsy łódką i motorówką. W strefie gastronomicznej można było zjeść różnorodne potrawy, tak prosto z ogniska, jak i z food trucków.  

Serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i możliwość „Powitania Lata z PHH” w Jadwisinie. Mamy wielką nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania naszych pracowników, a także ich rodzin i że każdy mógł znaleźć coś dla siebie podczas piknikumówi Jacek Szymanowicz, członek zarządu Geovita. –  Obiekt Geovita w Jadwisinie to miejsce w wyjątkowej lokalizacji, z rozbudowanym zapleczem eventowym, który stanowi doskonałą bazę do organizacji różnego rodzaju wydarzeń zarówno firmowych, jak i prywatnych. Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcyjnej oferty wszystkich naszych obiektów, zlokalizowanych w różnych regionach Polski.

Centrum Szkoleń i Konferencji Geovita w Jadwisinie dysponuje 56 pokojami, salą restauracyjną na 150 osób, kawiarnią, wiatą grillową z miejscem na ognisko oraz karczmą z wystrojem regionalnym.W ośrodku znajdują się także trzy sale konferencyjne, w tym jedna z możliwością podziału na kolejne trzy mniejsze sale.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

1 komentarz do “„Powitanie Lata z PHH” w Jadwisinie dla 300 pracowników z rodzinami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *