Obiekty Laris Hotels Group z Krakowa ze wzrostem obłożenia o 7,5 pkt. proc.   WYNIKI RYNKOWE

Dane sieci Laris Hotels Group, ktora zarządza kilkunastoma hotelami, aparthotelami i hostelami w Krakowie pokazują, że w porównaniu z minionym rokiem poziom obłożenia w obiektach całej grupy wzrósł średnio o 7,5 p.p.

MR67 Aparthotel/Laris Hotel Group

Porównując dane dotyczące obłożenia obiektów Laris Hotels Group z bieżącego roku do minionego, w którym branża musiała się zmierzyć z problemami w ruchu turystycznym spowodowanymi wybuchem wojny w Ukrainie, widać wyraźny wzrost. W roku 2022 poziom obłożenia w miesiącach kwiecień - czerwiec w 13 obiektach sieci wyniósł średnio 81,07 proc. Dane za ten sam okres z roku 2023 wskazują średni poziom obłożenia 88,57 proc.

-Jesteśmy optymistycznie nastawieni i spodziewamy się, że ten sezon wakacyjny będzie czasem wzrostu i ożywienia dla Laris Hotels Group i całej branży. Po ciężkich okresach, z jakimi musieliśmy się zmierzyć w ostatnich latach, jesteśmy gotowi na ten moment – mówi prezes Laris Hotels Group, Michał Drzyżdżyk.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *