Hotel Zagroń Szczyrk w nowej odsłonie   INWESTYCJE

Zakończyła się modernizacja należącego do Polskiego Holdingu obiektu Zagroń Szczyrk, który obecnie działa jako 3-gwiazdkowy, 95-pokojowy hotel. Ten oferujący pokoje z widokiem na szczyty Beskidu Śląskiego obiekt przeszedł w ostatnich miesiącach totalną metamorfozę.

– Zgodnie z naszymi zapowiedziami przeprowadziliśmy totalny remont Ośrodka Zagroń w Szczyrku, który funkcjonuje już jako trzygwiazdkowy hotel i tym samy dołączył do grona wypoczynkowych hoteli w Grupie PHH. Chcemy, aby nasza baza hotelowa funkcjonowała na jak najwyższym poziomie, by spełnić oczekiwania naszych gości. Tym bardziej cieszymy się, że z takim powodzeniem zrealizowaliśmy naszą inwestycję w Szczyrku, zgodnie z przyjętym przez nas planem działań i w ramach środków ujętych w biznesplanie, z których część pochodzi również z funduszy państwowych. Beskidy są piękne o każdej porze roku, dlatego zachęcamy wszystkich do wypoczynku w naszym nowo wyremontowanym hotelu wśród pięknych, górskich widoków – podkreślił Gheorghe Marian Cristescu, prezes Polskiego Holdingu Hotelowego.  

Zagroń w Szczyrku położony jest na zboczu Klimczoka w Beskidzie Śląskim. Do dyspozycji gości oddaje 95 w większości świeżo wyremontowanych pokoi i apartamentów. Część z nich posiada balkony, część ma do dyspozycji wygodne patio, inne sąsiadują z przestronnym tarasem. Perełką Zagronia są niewątpliwie dwa dwupoziomowe apartamenty dobudowane na 4. kondygnacji hotelu, z pięknym widokiem na Skrzyczne, rozciągającym się z panoramicznych okien.

Dotychczasowa recepcja zmieniła swoje położenie i razem z lobby hotelowym zyskała zupełnie nowy design. Powierzchnie ogólnodostępne, korytarze hotelowe, klatki schodowe oraz pokoje i apartamenty mają teraz jednolity, funkcjonalny charakter.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *