Interferie Argentyt w Dąbkach z Grupy PHH po modernizacji   INWESTYCJE

Jeden z czterech obiektów kompleksu Interferie Argentyt w Dąbkach z Grupy PHH przeszedł pełną modernizację. Goście mogą już korzystać z odnowionych pokoi i apartamentów, a także części wspólnych – lobby, jadalni oraz przestrzeni do rekreacji.

Cieszymy się, że modernizacja naszego kompleksu została już ukończona, dzięki czemu nasi goście mogą korzystać z usług realizowanych na najwyższym poziomie. Interferie Argentyt w Dąbkach to idealne miejsce zarówno dla rodzin z dziećmi, jak również osób szukających odnowy zdrowotnej. Tym bardziej zależy nam, aby każdy gość przebywający w naszych unowocześnionych i udoskonalonych wnętrzach mógł czuć się wyjątkowo i komfortowo – mówi Beata Gileta, dyrektor Interferie Argentyt w Dąbkach.

Jak podkreśla Kinga Matuszewska, główny architekt wnętrz zmodernizowanego obiektu, najważniejszym założeniem było zaprojektowanie eleganckich wnętrz, jednak na tyle przytulnych, aby każdy gość czuł się komfortowo. – Projektowane pokoje znajdują się w ostatnim budynku Interferie Argentyt w Dąbkach, zaledwie 100 metrów od plaży. Wśród nich są pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartamenty. Największym wyzwaniem było przearanżowanie bardzo zróżnicowanej, istniejącej struktury pokoi, tak aby maksymalnie wykorzystać ich przestrzeń oraz zachować jak największą funkcjonalność – tłumaczy Kinga Matuszewska.

W projekcie wykorzystano szeroką gamę form geometrycznych i materiałów, kolor kobaltowy podkreślony złotem i matowa czerń w połączeniu z ciepłymi odcieniami szarości to elementy powtarzające się w całej przestrzeni. Natomiast we wnętrzach dominuje styl nowoczesny „z lekkim twistem”. Dlatego na ścianach oprócz klasycznej bieli, znalazła się tapeta w intensywnym marynistycznym wzorze w odcieniach kobaltu. Dzięki temu wnętrza nawiązują do miejsca, w którym znajduje się kompleks.

Sypialnie w apartamentach pełną nie tylko funkcję miejsca do spania, ale mają też toaletki oraz kącik do odpoczynku. W pokojach znajdują się również rozkładane sofy obite aksamitną tkaniną. W strefie z biurkiem ścianę dekoruje wysokie lustro w złotej ramie, w którym odbijają się zwieszane kuliste lampy oraz malowane panele gipsowe, na których gra światłocień. Na ścianach królują czarno-białe fotografie z morskim akcentem. Prywatność mają gwarantować wysokiej jakości welurowe zasłony w kolorze szarym oraz delikatna firana typu woal, a szafy ze złotymi detalami zapewniać porządek w przestrzeni mieszkalnej oraz wprowadzać do całego pokoju spokój i elegancję.

Największą zmianę w lobby hotelowym stanowią część recepcyjna oraz nowa przestrzeń dla gości. Prostą i elegancką ladę recepcyjną podkreślają zwieszane lampy – pierścienie, a na ścianie za ladą pojawiły się podświetlane panele dekoracyjne, które stanowią również element ozdobny w pokojach hotelowych. Sala zabaw dla dzieci została oddzielona od przestrzeni lobby ścianką wykończoną w kolorze jasnego drewna. Przechodząc przez lobby trafia się do jadalni, która została zaprojektowana tak, aby pomimo jej dużej przestrzeni i liczby miejsc stworzyć dla gości kameralną atmosferę. Jadalnia zyskała nowy bufet oraz została podzielona na strefy dla gości.

W strefie SPA oraz zabiegowej postawiono na ocieplenie wcześniej stonowanej recepcji oraz korytarzy. Zaprojektowana została nowa recepcja: na ścianach znalazły się tapety w delikatnym, morskim odcieniu oraz wykończenie w kolorze jasnego drewna, a na korytarzach ustawiono proste i nowoczesne sofy modułowe ze stolikami. Dla gości szukających rozrywki w kompleksie, zaprojektowano salę gier. Przestrzeń podzielono na strefę planszówek z wysokimi hokerami oraz gier stołowych, którą uzupełniono pufami oraz wygodnymi kanapami, a na ścianach oprócz drewna znalazły się plakaty z motywem Bauhausu. W tej przestrzeni króluje drewno, odcienie szarości oraz kolor henny.

Interferie Argentyt to rodzinny kompleks, a jednocześnie obiekt uzdrowiskowy dla małych dzieci. Znajduje się pomiędzy Morzem Bałtyckim a jeziorem Bukowo. Można tutaj skorzystać z szerokiego wachlarza zabiegów oraz nowych basenów, solanek i saun zlokalizowanych w nowym zakładzie przyrodoleczniczym, w którym oferowane są usługi uzdrowiskowe i SPA.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *