W Warszawie ruszył ibis Styles Airport   OTWARCIA

Z początkiem sierpnia w Warszawie ruszył ibis Styles Airport ze 124 pokojami, który zastąpił Holiday Inn Express Airport otwarty w 2012 r. w kompleksie Poleczki Park z sześcioma biurowcami. To 19. obiekt pod marką ibis Styles w Polsce. Hotel zarządzany jest przez sieć Accor.

Każdy z hoteli ibis Styles ma swój motyw przewodni designu. Wnętrza nowego hotelu przeszły intensywny proces adaptacji do standardów marki i utrzymane są teraz w klimacie serialu „Gambit królowej”, które widoczne są zarówno w formach, jak i fakturach obecnych na podłogach, ścianach i elementach wyposażenia. Recepcja z motywem szachownicy, geometryczne biało-czarne wzory w pokojach hotelowych czy znajdujące się w lobby figury nawiązują do fabuły tej produkcji Netfliksa.

Cieszymy się, że mogliśmy dołączyć do rodziny ibis Styles i zaoferować hotel inspirowany estetyką retro oraz motywami szachowymi, które nawiązują do jednego z naszych ulubionych seriali. Jesteśmy przekonani, że każdy gość znajdzie tu coś niepowtarzalnego dla siebie. Otwarcie trzeciego hotelu ibis Styles w Warszawie pozwoli jeszcze lepiej ugruntować pozycję tej niepowtarzalnej marki w stolicy. To prawdziwy szach-mat na warszawskim rynku hotelowym – mówi Tomasz Murawski, dyrektor ibis Styles Warsaw Airport. – Już od przekroczenia progu hotelu, goście są wciągnięci w świat marki ibis Styles. Szachowy motyw przewodni przewija się na każdym etapie pobytu gościa od pierwszego kroku, przez wszystkie części wspólne, na pokoju kończąc.

Inwestorem hotelu ISWM Group, wiodąca firma private equity na rynku nieruchomości na Ukrainie.– To nasz pierwszy projekt w Polsce. Mamy nadzieję, że dzięki wyjątkowym wnętrzom i dogodnej lokalizacji pobyt w ibis Styles Warsaw Airport sprawi, że zwiedzanie stolicy Polski będzie jeszcze bardziej ekscytujące – mówi Andreas Michael, chief executive officer & chief portfolio manager ISWM.

W Warszawie działają już dwa hotele pod marką ibis Styles – Centrum na Powiślu należący do Orbisu, i franczyzowy ibis Styles City przy ul. Grzybowskiej, a w podwarszawskich Morach – ibis Styles Warszawa West.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *