400 nowych apartamentów w pół roku w portfolio Sun & Snow

Firma Sun & Snow, która zarządza wynajmem apartamentów w ponad 40 miejscowościach wypoczynkowych i miastach, w ostatnich sześciu miesiącach pozyskała ponad 400 nowych apartamentów, dzięki czemu zwiększyła ich liczbę w swoim portfolio do blisko 2,5 tys. Spośród nowych obiektów w ofercie Sun & Snow pojawiły się  m.in. cztery nowe lokalizacje w Warszawie, czy kameralne obiekty na Mazurach w miejscowości Trękusy.

Pozyskanie nowych apartamentów do obsługi w Warszawie Sun & Snow zapowiadało już od pewnego czasu. Jednocześnie z tymi planami firma prowadziła działania zmierzające do pozyskania apartamentów w mniejszych miejscowościach i kurortach w zasięgu już istniejących biur lokalnych.

Impulsem, który pozwolił nam znacząco zwiększyć obecnie liczbę obsługiwanych apartamentów i poszerzyć ofertę jest bez wątpienia wdrożenie nowego systemu checkingowego Click & Stay. Najważniejszą zmianą dla gości jest w tym przypadku check-in online, choć zakres zmian jest znacznie szerszymówi Aleksandra Mokrogulska, dyrektor biura projektów w Sun & Snow.

Sun & Snow od kilku lat buduje własny system rezerwacyjny, który dziś generuje większość rezerwacji dla właścicieli apartamentów obsługiwanych przez tego operatora. Dodatkowo firma dysponuje autorskim systemem do obsługi apartamentów dla ich właścicieli. Korzystając z niego, mogą oni nie tylko sprawdzić aktualny poziom rezerwacji, ale także skorzystać z wielu statystyk i ustawień wykorzystywanych w marketingu danej lokalizacji.

– Właściciel apartamentu może samodzielnie zdecydować, czy chce, by wynajem jego apartamentu był oferowany w promocyjnej cenie lub poprzez rezerwacyjne serwisy zewnętrzne, których poziom prowizji jest często bardzo znaczący – tłumaczy Bartłomiej Majdak, dyrektor ds. kluczowych klientów w Sun & Snow. – Jesteśmy też bardzo atrakcyjni kosztowo. Co warto podkreślić, nie pobieramy dodatkowych opłat za rezerwacje spływające z naszych własnych kanałów, czy też za drobne naprawy, czy konserwacje dokonywane w apartamentach. To wszystko powoduje, że obecnie mamy po kilkanaście i kilkadziesiąt nowych umów podpisywanych tygodniowo, które dotyczą nowych apartamentów w naszej sieci.

Jak zapowiada Sun & Snow, to nie koniec planów związanych z pozyskaniem nowych apartamentów. Z jednej strony firma zacieśnia współpracę z deweloperami, którym może zaoferować pełen pakiet usług związanych z obsługą apartamentów wypoczynkowych, poprzez doradztwo czy wsparcie sprzedaży. Z drugiej zaś, tworzy sieć sprzedawców, których zadaniem jest pozyskanie apartamentów, które funkcjonują już na rynku. Działania te mają w pierwszej kolejności objąć Warszawę i pozostałe duże miasta, w których oferta operatora nie była dostępna, takich jak Wrocław, Toruń czy Poznań.

Grupa Sun & Snow to największy w Polsce operator zarządzający wynajmem. Istnieje na rynku od 2008 roku. W skład Grupy wchodzi również Sun & Snow Real Estate - wyspecjalizowana spółka zajmująca się doradztwem w obszarze inwestycji w nieruchomości przeznaczone na wynajem.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *