Best Western Hotel Jurata najlepiej oceniony wśród gości sieci Best Western

Na podstawie danych z aplikacji Medallia, Best Western Hotel Jurata zajął 1. miejsce w najważniejszym wskaźniku satysfakcji z pobytu w hotelach Best Western za czerwiec 2023. Wskaźnik ten określa najwyższy średni wynik satysfakcji "Overall Score" uzyskany wyłącznie na podstawie recenzji on-line.

„Bardzo często jesteśmy w TOP5, a teraz dodatkowo umocniliśmy naszą pozycję. Nie ukrywamy, że pragniemy utrzymywać pozycję lidera. Drodzy Goście, dziękujemy! Wasza opinia jest dla nas bardzo ważna” – napisał w mediach społecznościowych hotelu Best Western Hotel Jurata.

Wcześniej był to składający się z dwóch budynków Ośrodek Wczasowy Muza. W 2015 r. należący do Portów Lotniczych obiekt został przejęty przez spółkę Port-Hotel, poprzedniczkę Polskiego Holdingu Hotelowego. Jeden z dwóch budynków – Rytm z 45 pokojami, wybudowany w 2013 r., został skategoryzowany na 3-gwiazdkowy hotel Jurata, a w 2016 r. wszedł pod markę Best Western. Drugi budynek – Melodia z 30 pokojami, wybudowany w 1996 r., działał jako obiekt sezonowy. W 2021 r. zakończył się jego generalny remont, co pozwoliło również włączyć go pod markę Best Western.

„Historia Grupa Polski Holding Hotelowy zaczęła się 20 lat temu, kiedy powstał Courtyard by Marriott Warsaw Airport, ale najnowsza nasza historia jest związana z przejmowaniem upadających obiektów państwowych i transformacji w liderów na swoich rynkach. Ta historia zaczęła się właśnie od byłego obiektu wypoczynkowego należącego do Polskich Portów Lotniczych S.A.” – napisał w serwisie Linkedin Gheorge Marian Cristescu, prezes PHH. „Kiedy przejęliśmy ten obiekt z 70 pokojami potrafił on przynieść kilka milionów złotych strat rocznie a ponad połowa obiektu była w ruinie. Dzisiaj, dzięki wspaniałej pracy zespołu Grupa Polski Holding Hotelowy i załogi hotelu Best Western Jurata ten obiekt stał się flagowym hotelem na Helu, rok po roku przynosi coraz większe dochody i coraz więcej powodów do dumy. W zeszłym roku uzyskaliśmy prawie 1 mln złotych zysku netto, a w tym roku planujemy ten wynik zdecydowanie przekroczyć”.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *