… a w Karkonoszach trzeci kompleks Tremonti

Po otwartym w 2021 r. Tremonti Ski & Bike Resort w Karpaczu i powstającym w Szklarskiej Porębie Tremonti Spa & Conference ogłoszono plany kolejnego obiektu pod tą marką – Tremonti Resort w Miłkowie koło Karpacza. Condo.pl, które zarządza obiektami Tremonti, rozpoczęło sprzedaż apartamentów i domów w tej inwestycji z podziałem zysków 70 proc. dla właściciela i 30 proc. dla operatora.

Resort powstać ma wokół budynku starej papierni, gdzie po rewitalizacji planowana jest autorska restauracja z menu inspirowanym kuchnią regionu. Kompleks – którego budowa jeszcze się nie rozpoczęła – zaoferuje apartamenty od 25 do 52 m kw. w kilku budynkach i domy o powierzchni od 72 do 150 m kw. W apartamentach znajdą się tarasy, a przy domach ogródki. Planowana jest też rozbudowana infrastruktura ze SPA & wellness, strefa basenów m.in. z dwoma basenami zewnętrznymi, przestrzenie konferencyjne na 700 osób, atrakcje dla najmłodszych z brodzikami i kids clubem. Cały kompleks realizowany ma być w kilku etapach. Zakłady papiernicze w tym miejscu powstały w 1892 r., a po 103 latach, w 1995 r., fabryka została zamknięta i od tego czasu popada w ruinę. Inwestorem jest wrocławska firma Spectrum Development, która wcześniej otworzyła m.in. Tremonti Ski & Bike Resort, a w Karpaczu planuje też otwarcie Piemonte Hotel & Resort, który działać ma pod accorowską marką Mövenpick. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie na rynku mieszkaniowym i komercyjnym. W portfolio firmy znajdują się m.in. biurowce, galerie handlowe, osiedla mieszkaniowe, a także apartamenty i domy w nadmorskich i górskich miejscowościach.


Komentarze

  • Spółka Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne ProMedia Sp. z o.o., nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii zamieszczanych przez użytkowników portalu.
  • Spółka zastrzega sobie prawo do usuwania komentarzy naruszających prawo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *